XII ŚLĄSKA GALA BIESIADNA 2019 z okazji Dnia Matki
Archiwum


Zapraszamy na kolejną, XII edycję koncertu Śląska Gala Biesiadna. Od lat jest to najbardziej prestiżowa impreza w tym gatunku muzycznym - tym razem dedykowana wszystkim naszym kochanym Matkom z okazji ich święta.
Koncert odbędzie się 11 maja 2019r. o godz. 15.00 jak zawsze w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.
W roli prowadzących wystąpi najweselszy, ulubiony przez fanów muzyki śląskiej duet: wybitna śląska artystka – Joanna Bartel, oraz najpopularniejszy śląski prezenter telewizyjny i radiowy – Sebastian Mierzwa.
Gwiazdami XII Śląskiej Gali Biesiadnej będą: świętująca premierę swojej kolejnej płyty, znakomita czeska piosenkarka Gabi Gold, tryskający humorem Tadeusz Drozda oraz będący od lat ulubieńcem publiczności Edward Hulewicz - znany z takich przebojów jak „Obietnice” czy „Za zdrowie pań”.
Podczas XII Śląskiej Gali Biesiadnej premierę swojej płyty celebrować będzie również sympatyczny zespół Banita Band.
Na scenie pojawią się wykonawcy znani nie tylko śląskiej publiczności : Damian Holecki, Andrzej Miś, Arkadia Band, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Duet Karo, Weronika, BetiBer, Tim Fabian, Kapela Górole, Kuzyn Mix, Zespół Ed-Ka, grupa taneczna Maraquja.
Czy i tym razem również zabraknie biletów na kilka miesięcy przed koncertem?
Gwarantujemy doskonałą rozrywkę, najlepszych wykonawców i najwyższą jakość – XII Śląska Gala Biesiadna 2019 z okazji Dnia Matki.
W cenę każdego karnetu na koncert wliczona jest okolicznościowa potrójna płyta CD z najlepszymi tradycyjnymi przebojami biesiadnymi.
Zapraszamy serdecznie !!!

Bilety w cenie 85, 105, 120 oraz 150 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).


W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju będziemy publikować komunikaty

dotyczące statusu poszczególnych imprez w kalendarzu wydarzeń przy danej imprezie. Prosimy obserwować naszą stronę internetową.

Jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, wszelkie podejmowane decyzje dotyczące imprez są podyktowane Państwa bezpieczeństwem.

 

Z uwagi na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego do 11 kwietnia 2020r. budynek Domu Muzyki i Tańca będzie ZAMKNIĘTY ! Tym samym kasa

biletowa będzie nieczynna. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której będziemy informować o nowych terminach koncertów. Bilety, które

Państwo posiadacie zachowują ważność. Jednocześnie informujemy, że bilety można zwrócić tylko w miejscu zakupu. W przypadku przedłużenia okresu zamknięcia budynku termin ten może ulec zmianie.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 601-645-944 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Wszelkie prawa do treści umieszczonych są własnością ich autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.