Wielki Koncert Ewangelizacyjny dla Śląska
Archiwum

14 paździenika 2005 r. godz. 18.00

[inline:01]

  • Zespół TGD
  • Teatr DAR
  • Urlich Parzany - mówca wieczoru

TGD to zespół 35 młodych, utalentowanych wokalistów i instrumentalistów, serwujących ze sceny ogromny ładunek energii. Dynamiczny pop i gospelowy repertuar przypada do gustu niemal każdemu. Zjeździli całą Polskę, mając za sobą również trasy koncertowe w Niemczech i Szwecji. Zespół TGD jest znany widzom TVP 2 od 2001 roku, kiedy to rozpoczął stałą współpracę z tą stacją słynnym koncertem wielkanocnym. Wokaliści i muzycy zespołu na co dzień współpracują z takimi gigantami polskiej sceny jak: Budka Suflera, Anna Maria Jopek czy Mietek Szcześniak.

Niemiecki Ewangelista Urlich Parzany znany z prowadzenia największych na kontynencie europejskim ewangelizacji satelitarnych ProChrist. Ostatnia kampania z 2003 r. przekazała relacje na żywo ze spotkania ewangelizacyjnego z Ulrichem Parzanym do ponad 1.300 miejsc w 16 krajach Europy dla około 1.800.000 zgromadzonych tam widzów. Następna kampania odbędzie się w marcu 2006 roku. Urlich Parzany kilkakrotnie przemawiał również w Polsce do słuchaczy z różnych środowisk.

Teatr DAR w swych sztukach porusza się na zasadzie duchowości, krocząc na scenie pomiędzy dobrem a złem, dotykając ciemności tylko po to, by unosić jej kurtynę… jednocześnie wpuszczając tam promienie światła i tym samym ofiarowując człowiekowi promień nadziei na inne jutro, jutro z Bogiem.

Zdjęcia z imprezy