2014-02-16 Sylwia Grzeszczak z zespołem - Ekskluzywny Koncert Walentynkowy realizowany przez telewizję Eska TV !
Archiwum




Sylwia Grzeszczak w ekskluzywnej trasie koncertowej

Royal Concert oraz Gorgo Music przedstawiają ekskluzywną trasę koncertową Sylwii Grzeszczak, wokalistki, autorki tekstów
i kompozytorki – jednym słowem człowiek orkiestra. Dzisiaj bije rekordy popularności, podbija listy przebojów, a jej półki uginają się pod ciężarem kolejnych nagród. Inauguracja trasy koncertowej miała miejsce 6 grudnia w hali Łuczniczka w Bydgoszczy.
Halę wypełniło ponad cztery tysiące miłośników Sylwii.

Razem z zespołem artystka pojawi się w siedmiu największych salach koncertowych w Polsce, organizatorzy podczas całej trasy spodziewają się ponad 35.000 tys. fanów. Nie lada gratka dla sympatków Sylwii, takiego wydarzenia w jej karierze jeszcze nie było. Wyjątkowy trasa podczas której zaprezentuje kompozycje z najnowszego krążka, zatytułowanego „Komponując siebie”,
a także starsze, ulubione przez publiczność utwory.

Artystka zapewnia, że przygotowała niespodzianki o których fani dowiedzą się podczas koncertów jedną z nich będzie wykonanie coveru Whitney Houston „I Will Always Love You”

„Dopiero jak ruszyliśmy w trasę, to zdałam sobie sprawę z tego, jak wielkie to jest wyzwanie. Przed samym koncertem strach jest zawsze. Ale w momencie jak wchodzę na scenę, zostaje już tylko mobilizacja i myśl, że muszę dać z siebie wszystko. Ja dla takich chwil żyję. To jest to, co kocham” - tak o trasie mówi Sylwia.

Na scenie towarzyszyć będzie świetna gra świateł, wizualizacje, tak, aby uczestnicy tego wydarzenia mogli rozkoszować się nie tylko dźwiękami płynącymi ze sceny, ale również doskonałą oprawą graficzną.

Trasa koncertowa zostanie zarejestrowana przez telewizję Eska TV.



Bilety w cenie 40, 45 i 50 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).