2014-04-26 Śląska Gala Biesiadna
Archiwum

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Śląskiej Gali Biesiadnej, która odbędzie się 26 kwietnia 2014r. o godz. 15:00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.
Koncert poprowadzą Joanna Bartel, Dariusz Niebudek, oraz Andrzej Miś, którzy dzięki inteligentnemu dowcipowi oraz błyskotliwej interakcji z publicznością i artystami potrafią zapewnić świetną konferansjerkę i zabawę na wysokim poziomie.
Gościnnie wystąpi Grzegorz Poloczek - artysta znany nie tylko z kabaretu RAK, ale również ze swoich występów solowych oraz dwupłytowego albumu CD „… z mojego placu” a swój mini recital przedstawi Andrzej Rybiński - wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor i wykonawca takich przebojów jak „Czas relaksu” czy „Nie liczę godzin i lat”.
Jak co roku świetną zabawę zapewnią gwiazdy muzyki szlagierowo-biesiadnej: Ed’Mans, Leszek Filec, Damian Holecki, Karpowicz Family, Bernadeta Kowalska, New For You, Oxforduo, Stach, Mirosław Szołtysek.

Gwarantujemy doskonałą rozrywkę i dużo pozytywnej energii!

Bilety w cenie 70, 85, 100 i 120 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line.
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).