2010-04-14 SCOOBY-DOO i Widmo Piratów NA ŻYWO!
Archiwum


Odpowiadając na marzenia naszych najmłodszych widzów, przedstawiamy Tajemniczą Spółkę: SCOOBY-DOO, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma w poszukiwaniu pirackiego statku! Najpopularniejsze postaci z Hanna-Barbera na żywo na scenie! Zobaczycie wyjątkową mieszankę strachu i dobrego humoru. Strachliwy SCOBBY-DOO i jego żądni przygód przyjaciele zapraszają Was na spotkanie z duchem! Znakomita zabawa zarówno dla rodziców, którzy dorastali przy SCOBBY-DOO, jak również dla ich pociech, które odkryją Tajemniczą Spółkę po raz pierwszy!

Tajemnicza spółka, podróżująca po świecie swoim vanem – Wehikułem Tajemnic, to grupa zwariowanych nastoletnich detektywów oraz ich gadający pies, którzy rozwiązują zagadki nawiedzonych domów, odzyskują skradzione wartościowe przedmioty oraz demaskują przebranych za potwory niegodziwców. W jej skład wchodzą:
KUDŁATY - siedemnastoletni Kudłaty to najstarszy członek Tajemniczej Spółki. Straszny z niego tchórz. Jest Panem, ale zarazem najlepszym przyjacielem Scooby-Doo. Tak jak Scooby-Doo wiecznie chce jeść i razem z nim pakuje się we wszystkie tarapaty; ulubione słówko „kurczę!”. SCOOBY-DOO - olbrzymi dog niemiecki, brązowy w czarne łatki. Mimo swojej postury to najstrachliwszy pies na świecie, boi się nawet własnego cienia. Woli pałaszować Scooby-Chrupki niż wyruszać na poszukiwanie przygód.
FRED - szesnastoletni lider Tajemniczej Spółki. Fred jest najsilniejszy i najbardziej wysportowany z całej grupy. Odważny z natury, jego zawołanie to: „Rozbijemy gang”i „Ja prowadzę!”.
DAPHNE - rudowłosa modnisia. Wiecznie popada w kłopoty, ale potrafi walczyć za pomocą swoich stylowych gadżetów: torebki, lusterka, a nawet szminki. Do tego wysportowana, szybka, zwinna i piękna. Uwielbia wszystko, co tajemnicze.
VELMA - jest najmłodsza, ale zarazem najmądrzejsza i najsprytniejsza z całej grupy. To ona potrafi rozwiązywać najtrudniejsze zagadki. Jej ulubionym kolorem jest pomarańczowy.
Drużyna, pomagając innym, sama staje się celem duchów i upiorów. W trakcie szukania poszlak, dzieli się na dwie grupy. Tchórzliwy SCOOBY-DOO i jago bojaźliwy pan Kudłaty skupiają się na unikaniu wszystkiego co niebezpieczne, natomiast chętnie pałaszują każdy przysmak, na który natrafią. W tym czasie Fred, Velma i Daphne szukają śladów i zastawiają pułapki, w które najczęściej zamiast potwora wpada przypadkowo SCOOBY-DOO. Ale to właśnie strachliwy pies ostatecznie dopada złoczyńcę, a paczka demaskuje jego plany.
Czy po raz kolejny przerażająca zjawa okaże się zwykłym niegodziwcem, przebranym za potwora? A może tym razem Tajemnicza Spółka ma do czynienia z prawdziwym pirackim duchem? Przyłącz się do zabawy, poczuj smak przygody i razem z naszymi bohaterami rozwiąż kolejną zagadkę!
ZAPRASZAMY NA STRRRRRASZNIE FAJNĄ ZABAWĘ!