Ladies Night 15 września 2010 r.
Archiwum


Po wakacyjnej przerwie wszystkie Panie mają zapewne mnóstwo wrażeń, którymi będą chciały się z kimś podzielić. Nadarza się ku temu doskonała okazja – kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night w Kawiarni Artystycznej Domu Muzyki i Tańca. Zapraszamy na nie 15 września o godz. 19.00, a temat przewodni wieczoru to „Podróż dookoła świata”.
Będzie to niezwykła podróż, podczas której Panie degustować będą potrawy kuchni śródziemnomorskiej, serwowane przez Kawiarnię Artystyczną DMiT. Słodki poczęstunek natomiast zapewni gliwicka cukiernia Magda.
O oprawę artystyczną zadba gliwickie Studio Tańca Alhambra. Sześć tancerek zaprezentuje się w kilku najbardziej kobiecych technikach tanecznych – tańcu orientalnym, bollywood dance, czyli hinduskim tańcu filmowym, a także w oriental fusion oraz zumbie. Panie, które będą miały ochotę poddać się tym rytmom, prosimy o przyniesienie ze sobą odpowiedniego stroju. Pod bacznym okiem doskonałych tancerek będą mogły popróbować swych sił w zmysłowym, kobiecym tańcu.
Ponadto organizatorzy zapewniają miły nastrój i nieograniczoną możliwość plotkowania. Jednej z Pań zabrzański salon Mazdy odda do dyspozycji na weekend zatankowany samochód. Każda z Pań przy wyjściu otrzyma różę ufundowaną przez Kwiaciarnię Róża z Gliwic. Wszystko to za jedyne 20 złotych.