2011-07-15 Muzyczne Lato - Marta Podulka i zespół 7sekund
Archiwum


Koncert plenerowy (odbędzie się na estradzie ustawionej na „Śląskim Rancho”, ul. Webera 18).
Wstęp wolny!

Zespół 7 sekund powstał w Poznaniu w 2004 roku, jako zespół coverowy. Tworzą go doświadczeni i wykształceni muzycznie artyści, mający na swym koncie współpracę z wieloma czołowymi, polskimi solistami i zespołami. 7 sekund to grupa młodych, wrażliwych artystycznie muzyków, potrafiących grać nastrojowo, by za chwilę porwać słuchaczy swymi temperamentami. Różnororodne fascynacje muzyczne członków zespołu, pozwalają nawiązać doskonały kontakt zarówno z młodzieżą jak i doświadczoną, osłuchaną publicznością. Grupa buduje swój image oraz tworzy własny, rozpoznawalny materiał płytowy, czerpiąc inspiracje ze stylu RnB, Soul, a serwuje z lekkostrawnym pop-rockowym sosem.
Marta Podulka – vocal, ciemnowłosa dziewczyna pochodząca z Bieszczad, z muzyką zaprzyjaźniona od dziecka za sprawą swego ojca – saksofonisty jazzowego. Na stałe związana z Poznaniem, absolwentka Akademii Muzycznej.
Mocny głos, nienaganna dykcja, obycie sceniczne i najważniejsze – ogromna wrażliwość i kultura muzyczna.
Marta to uczestniczka pierwszego X Factor, która pokonała 10 tysięcy startujących w konkursie, by powalczyć w ostatecznej, pięcioosobowej grupie Czesława Mozila. Charakterystyczna, rozpoznawalna, dowcipna.
Zespół współpracuje z najlepszymi tekściarzami, tworząc piosenki na najwyższym poziomie artystycznym.

Support: Ossa

Regulamin imprezy Muzyczne Lato w pliku pdf.