2011-10-23 FEEL & Bitwa na głosy
Archiwum


Wspólnie urzekli widzów telewizyjnego show „Bitwa na głosy”. Teraz będzie można ich usłyszeć w Domu Muzyki i Tańca. Piotr Kupicha z zespołem Feel i prowadzona przez niego grupa w „Bitwie na głosy” zaśpiewają w Zabrzu.

Feel to polski zespół pop założony w Katowicach w 2005 roku przez wokalistę Piotra Kupichę. W 2007 r. grupa wydała pierwszy singiel „A gdy jest już ciemno”. W tym samym roku Feel, podczas 44. Sopot Festival, został nagrodzony Bursztynowym Słowikiem oraz Słowikiem Publiczności. Zespół ma również na koncie m.in. Fryderyka w kategorii „Nowa Twarz Fonografii”, Telekamery oraz Superjedynki. Pierwszy album Feel ukazał się w październiku 2007 roku, osiągając w ciągu jednego dnia status złotej płyty.

W tym roku Piotr Kupicha poprowadził grupę z Katowic w programie „Bitwa na głosy” emitowanym na antenie TVP2. Razewm ze swoją ekipą zajął 1. miejsce, a wygraną w postaci 100 tys. zł przeznaczył na budowę Hospicjum Cordis w Katowicach. Uczestników „Bitwy na głosy” będzie można usłyszeć również na nowej płycie zespołu Feel.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).