2011-12-06 Piłkarsko-Mikołajkowa Gala Kabaretowa
Archiwum


Co może być lepsze od Mikołaja z workiem pełnym prezentów? To bardzo proste – szesnastu Mikołajów, obdarowujących świetnym humorem każdego, kto pojawi się 6 grudnia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

W roli nietypowych Mikołajów wystąpią Panowie z Kabaretu Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu Łowcy.B oraz Kabaretu Smile. Najlepsi polscy komicy, którzy starannie dobrali repertuar i stworzyli program Galowego Wieczoru Kabaretowego zaprezentują swój wyjątkowy talent do wprawiania w dobry nastrój. Kabareciarze może i nie mają długich białych bród, ale są najlepszym mikołajkowym prezentem jaki można podarować sobie i komuś bliskiemu. To najlepsza okazja do przyjęcia ogromnej dawki wyśmienitego humoru – sprawdzonego leku na zimową depresję. Jeśli jeszcze nie wiecie, co będziesz robić w mikołajkowy wieczór, już teraz można zakupić bilet, niezależnie od tego czy było się grzecznym przez cały rok!

www.galowywieczorkabaretowy.pl

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).