2012-03-09 Perfect - Największe Przeboje
Archiwum

BILETY NIE BĘDĄ DOSTĘPNE NA GRUPONIE, ITP.

EKSKULZYWNY KONCERT LEGENDARNEJ GRUPY PERFECT. JEDYNY TAKI NA ŚLĄSKU!
PERFECT - jedna z największych formacji w historii polskiego rocka ciesząca się do dziś niewiarygodna popularnością na zabrzańskiej scenie wykona swoje największe przeboje. Grupa kojarzona jest z samymi hitami: "Chcemy być sobą", "Coś się dzieje w mej biednej głowie", "Bla, bla, bla", "Nie płacz Ewka" "Pepe wróć", "Opanuj się", "Idź precz", "Objazdowe nieme kino", czy "Niepokonani " to utwory, które do dziś Publiczność śpiewa na koncertach wspólnie z Grzegorzem Markowskim. Rok 2006 był jubileuszowym dla zespołu. Perfect obchodził 25. urodziny, a z tej okazji na festiwalu w Sopocie odbył się specjalny, prowadzony przez Marka Niedźwieckiego koncert, na którym różni polscy artyści wykonali największe przeboje grupy. W trakcie imprezy Perfect otrzymał od Zarządu Polskiego Radia "Statuetkę Złotego Mikrofonu", przyznawaną za wybitne zasługi dla radia publicznego. Późniejsza kariera Perfectu to koncerty, koncerty i jeszcze raz koncerty oraz kilka nowych nagrań i płyt DVD. Zasmakował w występach z orkiestrą symfoniczną, których zaliczył sporo. Jeden z nich, wydany na DVD "Perfect Symfonicznie", z wrocławskiej Hali Stulecia z 2009 roku, podobał się fanom tak bardzo, że w dniu premiery uzyskał status złotej płyty. Mimo upływu lat Perfect wciąż pracuje intensywnie. Widać, że chcą zejść ze sceny niepokonani i nic nie wskazuje na to, aby miało im się to nie udać. Ale do tego momentu droga daleka, z czego fani mogą się tylko cieszyć.
9 marca w Zabrzu zespół wykona swoje kultowe hity. Z pewnością będzie to niezapomniany koncert muzycznych doznań i wspomnień! Muzyczna gratka dla koneserów muzyki, której nie można przegapić!
Zabrzański koncert to także wspaniała okazja do uczczenia Dnia Kobiet!

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).