2012-03-11 Śląska Parada Gwiazd
Archiwum

BILETY NIE BĘDĄ DOSTĘPNE NA GRUPONIE, ITP.

ŚLĄSKA PARADA GWIAZD to jedyne i niepowtarzalne show muzyczno-kabaretowe z udziałem największych śląskich gwiazd.
To propozycja jakiej jeszcze nie było. Na jednej scenie w oryginalnym programie artystycznym spotkają sie uwielbiani przez szeroką publiczność artyści z nowymi piosenkami, szlagierami i wicami.
Wystąpią m.in.:
uwielbiany przez damską (i nie tylko) część widowni - Jacek Kierok, Wesoły Masorz i Przyjaciele, którzy zaprezentują piosenki oraz najlepsze śląskie wice i wesołe skecze, Robert Łukowski i Gryffon oraz kabaret Koń Polski (gospodarz m.in. kabaretonów w Koszalinie oraz programów TVP z cyklu Fabryka śmiechu) w specjalnym programie na Dzień Kobiet.
Paradę Gwiazd zwieńczy występ wspaniałego i niepowtarzalnego Krzysztofa Krawczyka! Artysty przedstawiać nie trzeba. Wylansował wiele znanych przebojów, a Jego popularność wyznaczają tysiące kilometrów przebytych tras koncertowych w Europie i na świecie oraz wielka liczba nagród i wyróżnień. W swojej karierze śpiewał i nagrywał płyty z różnorodną muzyką od popu poprzez rythm & bluesa, rock and rolla, country, tango, kolędy, piosenki i pieśni religijne aż po dance, muzykę cygańską i biesiadną. Przez sympatyków podziwiany za śpiew, improwizację i wspaniały kontakt z publicznością.
Całość poprowadzi z typową dla siebie dawką dobrego humoru - niezastąpiona Joanna Bartel.
Wydarzenie jest znakomitą propozycją do uczczenia Dnia Kobiet i z pewnością podbije serca nie tylko amatorów śląskiego humoru i piosenki, ale wszystkich spragnionych dobrej zabawy.
Zapraszamy!

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).