2012-02-18 Karnawałowe rytmy po naszymu
Archiwum


Na zakończenie karnawału trafia nam się niesamowita gratka – wspaniały show składający się z dwóch części. Tym razem przedstawią się Państwu z nowym programem znani i uznani wykonawcy, jak również debiutanci. Niezapomnianą zabawę zapewnią nam:
Teresa Werner – spadła na śląską estradę jak meteor, jej blask rozświetla i dodaje uroku koncertom, w których bierze udział. Wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i zwykłych ludzi. Estradowe doświadczenie, nabyte podczas pracy z zespołem „Śląsk”, kapitalnie przekłada na solową karierę. Kobiety ją podziwiają, a mężczyźni uwielbiają.
Jacek Silski – cudowny głos zwany śląskim słowikiem. Każde jego wyjście na estradę podnosi adrenalinę. Często jego występy kończą się oklaskami na stojąco i prośbami o więcej. Po raz pierwszy zaśpiewa piosenki pochodzące z Bałkanów, w których interpretacji czuje się świetnie.
Bez Nazwy, Paradise, Exit, Arkadia Band – to zespoły, które próbują wejść na scenę muzyczną.
Robert Łukowski – ten młody przystojny mężczyzna, przedmiot westchnień płci pięknej, „niestety” występuje z żoną. Brygida posiada wspaniały głos. Widzowie nieraz zastanawiają się nad tym, kto tak na prawdę jest liderem zespołu – ona czy on? Brygida i Robert zaśpiewają piosenki z najnowszej, jeszcze gorącej płyty.
Śląska impreza nie może się odbyć bez dobrego humoru, którego dostarczą nam dwaj jubilaci obchodzący niedawno 25-lecie pracy estradowej – Jurek Ciurlok i Aleksander Trzaska, czyli Masztalscy! Towarzyszyć im będzie wspaniała prezenterka Grażyna Michella.
Druga część obejmuje 15-lecie działalności artystycznej zespołu B.A.R. Niespodziewanie okazało się, że to już 15 lat zespół B.A.R. bawi słuchaczy radia i telewizji. Sami tym faktem są zaskoczeni, ale przyjmują godnie na swoje barki tę okoliczność i zapraszają do wspólnej zabawy na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu zespoły: Bajery, Proskauer Echo, Kamraty oraz Jacka Kieroka, Piotra Szefera, Adiego oraz Andrzeja Misia. Poprowadzą Grażyna Michella, Andrzej Potępa i Roman Kurosz, twórcy „Godki ze śląskiej szuflodki”. W imprezie weźmie również udział Zespół Tańca Nowoczesnego TESS. Czeka nas niesamowite wydarzenie. Spotkamy na estradzie tych, którzy współpracują z zespołem B.A.R. obecnie, jak również tych, z którymi kiedyś zaczynali karierę estradową. To nasi ukochani stuprocentowi Ślązacy, potrafiący tworzyć wspaniałe piosenki o specyficznym klimacie, niespotykanym u innych.
Znając dotychczasowe przedsięwzięcia zespołu B.A.R. należy się spodziewać niespodzianek, a oni potrafią zaskoczyć publiczność, która dla nich jest najważniejsza. Oni są z Wami od 15 lat, Wy bądźcie z nimi w ten wyjątkowy wieczór.

Lista artystów: Teresa Werner, Jacek Silski, Bez Nazwy, Paradise, Exit, Arkadia Band, Robert i Brygida Łukowscy, Masztalscy, Grażyna Michella, B.A.R., Bajery, Proskauer Echo, Kamraty, Jacek Kierok, Piotr Szefer, Adi, Andrzej Miś, Andrzej Potępa, Roman Kurosz, Zespół Tańca Nowoczesnego TESS..

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).