2012-03-04 Dzień Kobiet z zespołem Raz, Dwa, Trzy
Archiwum

BILETY NIE BĘDĄ DOSTĘPNE NA GRUPONIE, ITP.

Nie wiesz jaki prezent sprawić swojej kobiecie z okazji jej święta? Proponujemy koncert, który sprawi jej przyjemność na pewno! Zespół Raz, Dwa, Trzy na polskim rynku muzycznym zaistniał 20 lat temu, a w obecnym niezmienionym składzie nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą od 15 lat. Zaskoczył wszystkich odmiennością brzmienia, nietypowym instrumentarium i specyficzną poetyką tekstów. Jak mówi autor piosenek Adam Nowak: – Mógłbym śpiewać o miłości, ale po co, skoro większość robi to z lepszym czy gorszym skutkiem? Piszę i śpiewam o swoich wątpliwościach na temat różnych pewności, których nabrałem do tej pory.Muzyka zespołu na kolejnych płytach wzbogacała się o elementy bluesa, jazzu, folku i dość osobliwą rockową energię. Albumy „Cztery” i „Sufit” zyskały sympatię szerszej publiczności. Pojawiły się teledyski, programy i koncerty telewizyjne, które w znaczny sposób przyczyniły się do wciąż rosnącej popularności. Kolejna płyta to przearanżowane przez Raz, Dwa, Trzy piosenki Agnieszki Osieckiej. Nakład krążka przekroczył ponad sto tysięcy sztuk i zyskał status „platynowej”. Co ciekawe, płyta została nominowana do Fryderyków 2002 w osobliwej kategorii Muzyka Popularna. Rok później ukazał się studyjny, autorski album „Trudno nie wierzyć w nic”, który ugruntował pozycję zespołu Raz Dwa Trzy na rynku muzycznym, czyniąc z grupy jedno z najciekawszych na nim zjawisk. Za tę płytę RDT nominowany był do Fryderyków 2003 aż w siedmiu kategoriach. Otrzymał pięć statuetek - w kategorii Muzyka Alternatywna za Piosenkę Roku, Produkcję, Teksty, Płytę Roku, Grupę Roku. Płyta rozeszła się do tej pory w ponad stutysięcznym nakładzie i zyskała status płyty „platynowej”. Kolejna płyta to ponownie oryginalne aranżacje, tym razem piosenek Wojciecha Młynarskiego. W 2010 roku grupa nagrała w Filharmonii Bałtyckiej koncert DVD i CD „Raz, Dwa, Trzy – Dwadzieścia” będący ukoronowaniem 20-letniej obecności na polskiej scenie muzycznej. Postawa Raz, Dwa, Trzy sugeruje, że nie potrzeba niczego udowadniać – wystarczy szukać i robić to, co ma się do zrobienia.
Skład zespołu: Adam Nowak - gitara, śpiew, Grzegorz Szwałek - pianino el., akordeon, Jacek Olejarz – perkusja, Jarek Treliński - gitara elektryczna, akustyczna, Mirek Kowalik - gitara basowa, kontrabas.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).