2012-09-16 Największe Gwiazdy Szlagierów
Archiwum


Największe gwiazdy szlagierów podczas jednego koncertu! Po raz pierwszy tak udany program w Zabrzu! Największe gwiazdy ze Śląska, czyli Damian Holecki, Duet KARO, Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio, Karpowicz Family, Andrea Rischka, spotkają się z największymi gwiazdami z Niemiec.
Geschwister Hofmann, najbardziej popularne siostry w Niemczech - Anita i Alexandra, czarują swoim wdziękiem i umiejętnościami. W repertuarze mają tak wielkie hity, jak np. „Alle Farben dieser Erde”, na scenie grają na żywo aż na dziewięciu instrumentach – od ksylofonu po róg alpejski – w połączeniu z wystawnymi sukniami, które ich mama szyje specjalnie na ich występy.
TOBY z Monachium oczarowuje wszystkie pokolenia! Prawdziwa gwiazda i magnes publiczności! Nikt tak nie rozkręci imprezy, jak doświadczony bywalec Oktoberfestu - TOBY z Monachium. „Tynsknota za Ślonskiem”, nagrana wspólnie z śląskimi przyjaciółmi Proskauer Echo, była przez wiele tygodni na pierwszym miejscu w śląskiej telewizji TVS.
Andrea Rischka jest nadzieją muzyczną Śląska! A Śląsk jej Heimatem, jej miłością. Teraz postawiła sobie ambitny cel - swoją pierwszą płytą podbić serca fanów szlagierów w Niemczech. Pomógł jej w tym kolega TOBY z Monachium, który odkrył jej talent podczas licznych występów w małych wioskach na Śląsku. Mieszka w Chrzelicach, a studiuje śpiew w Nysie. W grudniu 2011 zdobyła pierwsze miejsce na liście niemieckich szlagierów muzycznych.
Jako gość specjalny w gali weźmie udział młody, wyjątkowy skrzypek, który miał swój ogromny sukces w programie Polsatu „Must Be The Music" - Tomasz Dolski. Serdecznie zapraszamy na to niepowtarzalne wydarzenie muzyczne!

Patroni medialni: Romance TV i Radio Fest.
Organizator: Piosenka Plus Sp. z o.o. (www.piosenka-plus.pl)

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).