2012-10-14 Spektakl: Zamknięty Świat
Archiwum


Tym razem DMiT poleca smaczny kąsek miłośnikom teatru. Będą mieli okazję obejrzeć spektakl autorstwa Catherine Aigner zatytułowany Zamknięty świat. Kłamstwo w kłamstwie i intryga w intrydze - tak w skrócie można określić tę, dziejącą się w czterech ścianach, komedię. Dodatkowo na scenie obserwujemy rozbrajający śmiechem pojedynek dwóch gigantek polskiej sceny rozrywkowej - Krystyny Sienkiewicz, wcielającej się w postać ekscentrycznej staruszki, i Zofii Czerwińskiej - miłującej się w darciu kotów z sąsiadką. Lucyna (Krystyna Sienkiewicz), przemiła singielka na emeryturze, by zabić nudę wymyśla sposób na towarzystwo nie do końca lubianej koleżanki. Sprytnie wykorzystując swoją starczą nieudolność, nieświadomie wplątuje siebie, znerwicowaną córkę Antoninę (Anna Dereszowska), Filipa (Rafał Cieszyński) - syna lekkoducha, maczającego swoje nieskażone pracą rączki w brudnych interesach - oraz tajemniczego bezdomnego w historię, której finałem są… fajerwerki Palermo odpalone wraz z mężem nieboszczykiem na kilkanaście godzin przed nocą sylwestrową.
W spektaklu występują: Krystyna Sienkiewicz, Grażyna Zielińska, Anna Dereszowska, Rafał Cieszyński, Dariusz Taraszkiewicz. Reżyseria - Dariusz Taraszkiewicz.
Szanowni Państwo z powodu choroby niestety nie będzie mogła wystąpić Pani Zofia Czerwińska. Zastąpi ją Pani Grażyna Zielińska.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).