2012-08-26 ŚLĄSKA BIESIADA W USTRONIU
Archiwum

Miejsce imprezy: Amfiteatr w Ustroniu

I Śląska Biesiada to jedyne i niepowtarzalne biesiadne show muzyczno-kabaretowe z udziałem największych śląskich gwiazd. To propozycja jakiej w Ustroniu jeszcze nie było. Na jednej scenie w oryginalnym programie artystycznym spotkają sie uwielbiani przez szeroką publiczność artyści z nowymi piosenkami, szlagierami i wicami.
Wystąpią m.in.:
uwielbiany przez damską (i nie tylko) część widowni - Mirek Szołtysek z Wesołym Trio, Wesoły Masorz i Przyjaciele, którzy zaprezentują piosenki oraz najlepsze śląskie wice i wesołe skecze, które każdą publiczność rozbawią do łez, zespół Nas Troje (dwukrotny laureat Festiwalu Śląskich Szlagierów), Claudia i Kasia Chwołka (zdobywczyni Grand Prix na Festiwalu Śląskich Szlagierów 2011) oraz niepowtarzalny Kabaret RAK, czyli słynne śląskie Trojaczki: Krzysztof Hanke, Grzegorz Poloczek i Krzysztof Respondek ze specjalnym, nowym programem!
Całość poprowadzi znany szerokiej publiczności z Telewizji TVS Silesia - Jacek Swoboda.
Wydarzenie jest znakomitą propozycją do uczczenia Pożegnania Lata i z pewnością podbije serca nie tylko amatorów śląskiego humoru i piosenki, ale wszystkich spragnionych dobrej zabawy.
Jak przystało na prawdziwą biesiadę nie zabraknie różnorodnych stoisk gastronomicznych, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy!
"Pożegnaj lato na Śląskiej Biesiadzie z największymi gwiazdami śląskich szlagierów w Ustroniu!"


Bilety w przedsprzedaży w kasie DMiT: 40 zł.
Kontakt: Agencja Artystyczna Art Projekt: 501 24 98 54, 512 096 507,