2012-08-31 Koncert Galowy XXV Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego
Archiwum


„Serdecznie zapraszamy na Koncert Galowy XXV Jubileuszowego Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego. Gwiazdą koncertu będzie Golec uOrkestra.
Wystąpią także zespoły z Argentyny, Wenezueli, Indii, Włoch, Rosji, Turcji, Litwy, Chorwacji, Słowacji i Francji oraz gospodarz festiwalu Studencki Zespół Pieśni i Tańca „Katowice” Uniwersytetu Śląskiego.”
MSFF jest jednym tak dużym, studenckim festiwalem folklorystycznym w naszej części Europy. Od 1979 roku na przełomie sierpnia i września zjeżdżają na Śląsk tancerze
i muzycy z różnych stron Świata. Przez tydzień prezentują polskiej publiczności piękno i bogactwo swojego folkloru
i tradycji. Tegoroczna edycja zagości m.in. w Cieszynie, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich, Katowicach, Chorzowie, Koszęcinie i Zabrzu. Patronat Honorowy nad XXV MSFF objął Marszałek Województwa Śląskiego Pan Adam Matusiewicz. Organizatorami Festiwalu są: „Patria” Akademickie Stowarzyszenie Kultury i Folkloru, Uniwersytet Śląski, urzędy miast – Chorzowa, Zabrza, Cieszyna, Bytomia, Katowic, Urząd Marszałkowski.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).