2012-12-06 Mikołajkowy JUBILEUSZ 12-lecia KABARETU NEONÓWKA i goście
Archiwum


ARTUR ANDRUS, ZESPÓŁ ŻARÓWKI, KABARET HLYNUR, KABARET MADE IN CHINA
w najnowszym programie!
Prawdziwie mikołajkowa gratka szykuje się dla wszystkich miłośników dobrego humoru!
Już 6 grudnia na zabrzańskiej scenie swój Jubileusz świętować będzie uwielbiany przez Widzów kabaret Neonówka z Wrocławia, czyli: Roman Żurek, Michał Gawliński i Radek Bielecki. Towarzyszyć im będzie zespół Żarówki oraz dwa zaprzyjaźnione kabarety: Made in China oraz Hlynur z Zielonej Góry, których scharakteryzować można ich własnymi słowami: "bawią, śmieszą, poprawiają humor".
Gościem specjalnym tego wyjątkowego wieczoru będzie niezastąpiony Artur Andrus z zespołem. Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", a także dziennikarz, konferansjer, komentator "Szkła kontaktowego".
Niedawno ukazała się nowa płyta Artura Andrusa: "Mysliwiecka", która zawiera bijące ostatnio rekordową popularność hity: Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie, Piłem w Spale, spałem w Pile.
Niektóre z nich oraz inne liczne kabaretowo-muzyczne niespodzianki będzie można usłyszeć podczas tego niezwykłego kabaretonu!
Z mikołajkowym pozdrowieniem zapraszamy na kabaretowy dobry wieczór.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).