2012-12-08 Świąteczna Gala Volksmusik
Archiwum

Świąteczna Gala Volksmusik to potrójne święto w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Zapraszamy bardzo gorąco na koncert, jakiego jeszcze nie było w naszym regionie!
To w Zabrzu spotkamy się znów po 20 latach z grupa „Die Wildecker Herzbuben”. To tutaj, i z nami, die Wildecker Herzbuben obchodzić będą jubileusz 20-lecia swojego istnienia. To właśnie 8 grudnia 2012 odbędzie się pierwsza w naszym kraju i regionie Świąteczna Gala Volksmusik zorganizowana dla Państwa przez Wydawnictwo Muzyczne Cider Records.
Tego wieczoru scena Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu zamieni się w przepiękną zimową krainę, w której spędzą Państwo z artystami niepowtarzalne i niezapomniane chwile. Przed Państwem wystąpią wielkie gwiazdy niemieckiej sceny muzycznej - „Die Wildecker Herzbuben” w towarzystwie swoich gości. Zaśpiewają dla Państwa: Sonja Christin, Der Blonde Hans oraz Die Silinger. Część pierwsza programu to piosenki, przeboje wszechczasów - które przypomną Państwu lata młodości! Powrócimy do: „Drei weiße Birken”, „Herzilein”, „Junge komm bald wieder” i wielu, wielu innych znanych Państwu przebojów „z tamtych lat” w pierwszorzędnym wykonaniu. Część druga to specjalny i pierwszy koncert świąteczny, w którym usłyszą Państwo najpiękniejsze i bliskie sercu niemieckie piosenki adwentowe i bożonarodzeniowe. Piosenki, które wraz z piękną zimową scenerią przeniosą Państwa w inny, zaczarowany i pełen wspomnień świat. Taka okazja może się już nie powtórzyć. To trzeba przeżyć na żywo!
„Die Wildecker Herzbuben”
Muzycy z krwi i kości - jak sami o sobie mówią. Od 20 lat stale goszczą w czołówkach tutejszych list przebojów. Znani z ZDF, MDR, ARD, z radia, prasy i innych przewodnich niemieckich mediów. Tego najbardziej uwielbianego duetu der „Volksmusik” w Niemczech nie trzeba długo przedstawiać, tutaj utwory mówią same za siebie. Słynne już na całym świecie „Herzilein” czy „Hallo Frau Nachbarin”, „Zwie Kerle wie wir”, „In meiner kleinen Kneipe” mówią same za siebie! A ich najwyższe nagrody, takie jak podwójna platynowa, platynowa i złota płyta, wyróżniają ich spośród innych wykonawców niemieckiej sceny. Wykupione do ostatniego miejsca sale koncertowe, liczne tournée krajowe i zagraniczne to dowody ich popularności. Zespół gości prawie nieustannie na ekranach niemieckiej telewizji, biorąc udział w filmach i najbardziej popularnych w Niemczech programach rozrywkowych. To grupa, która zaskakuje różnorodnością swojego programu - tutaj koncert zaczyna się od „Herzilein”, a kończy na „I want to break free!” (Queen) i innych, przekraczających Państwa wyobrażenia, przedstawieniach scenicznych.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).