2013-01-17 Koncert Noworoczny - Arie z uśmiechem
Archiwum


Agencja „All For You” zaprasza do wzięcia udziału w niecodziennym przedsięwzięciu, jakim jest koncert „Arie z Uśmiechem”, który odbędzie się 17 stycznia 2013 roku w przepięknej sali zabrzańskiego Domu Muzyki i Tańca. Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje operetek, musicalu i filmu. Całość okraszona będzie sporą dawką humoru.
Gospodarzami wieczoru będą Bogusław Kaczyński i Krzysztof Skiba. Wśród wykonawców pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny operetkowej i filmu. Sopran reprezentować będzie Eliza Kruszczyńska, zaś tenorem zaśpiewa Tadeusz Szlenkier. To obecnie najwybitniejsze polskie głosy, które można usłyszeć w największych salach operowych całego świata. Gościem specjalnym koncertu będzie Beata Tyszkiewicz . Kilka standardów zaśpiewa Maciej Zakościelny. O oprawę muzyczną na najwyższym poziomie zadbają artyści Filharmonii Śląskiej.
Dzięki przedsięwzięciu chcielibyśmy wesprzeć program delfinoterapii dla małego Piotrusia Lacha. Chłopczyk od urodzenia choruje na wiele schorzeń, z którymi nie da się wygrać w ramach konwencjonalnych metod leczenia. Jedynym skutecznym jak dotąd sposobem poprawiania choć w cząstce stanu zdrowia Piotrusia jest właśnie delfinoterapia. Najbliżej położony ośrodek, w którym jest ona stosowana, to kompleks rehabilitacyjny w Turcji, w którym pracują również polscy rehabilitanci. Niestety, ten rodzaj terapii nie jest refundowany, w związku z czym całość środków muszą uzbierać rodzice Piotrusia. Dlatego postanowiliśmy pomóc w tych staraniach, przekazując w trakcie koncertu określoną kwotę pieniędzy.
Bilety będą doskonałym prezentem pod choinkę, a uroczy wieczór, który spędzą Państwo w sali DMiT z pewnością na długo pozostanie w pamięci.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).