2013-04-27 Goran Karan Perła Chorwacji
Archiwum

Czy pamiętacie Gorana Karana i jego zeszłoroczny koncert w Domu Muzyki i Tańca? Artysta wraz z zespołem Vagabundo-band dał niezapomniany występ, który olśnił publiczność zgromadzoną w Zabrzu. „Wysoki poziom artystyczny”, „Co za głos! Jestem pod wrażeniem”, „Goran, kochamy Cię!” – to tylko niektóre komentarze fanów twórczości tego artysty pochodzącego z Chorwacji.
Ze względu na nieustające zainteresowanie muzyką Gorana Karana Wydawnictwo Muzyczne ESKA postanowiło zorganizować kolejny koncert artysty w Polsce. Już 27 kwietnia 2013 roku usłyszycie na żywo w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu takie przeboje jak „Ostani” czy „Splitski Tango”. Poza znanymi z radia i telewizji przebojami, Goran wraz z zespołem zaprezentuje zupełnie nowe, dotąd nie publikowane, kompozycje, które z pewnością przypadną do gustu zabrzańskiej publiczności. Jak zawsze, Wydawnictwo ESKA będzie miało Was wiele niespodzianek oraz dostarczy niezapomnianych wrażeń.
Goran Karan to wielokrotnie nagradzany artysta, uczestnik Eurowizji, juror chorwackiej edycji programu Idol. Charyzmatyczny głos tego artysty przeniesie nas w świat ciepłego Adriatyku skąpanego w dalmackim słońcu.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).