2013-10-13 Tribute Band BZN show Mon Amour & Mariusz Kalaga
Archiwum


Holenderski zespół Mon Amour - Tribute Band BZN to niepowtarzalny, wspaniały, hipnotyzujący swoją muzyką zespół, który wystąpi z jedynym w Polsce – w Zabrzu – show i zabierze nas w muzyczną podróż w czasie. Przypomni i zaśpiewa legendarne, piękne utwory bardzo popularnej w latach 80. i 90. grupy BZN (Sevilla, Mon Amour, Troubadour, Nathalie, Goodbye, Love's Like a River). Połączenie tamtych przebojów z kompozycjami własnymi Mon Amour (Sicilian Nights, Come sing and dance, Madelon, Once in a lifetime) ozdobione charakterystycznymi głosami wokalistów Petera de Haana i Lindy to fantastyczna muzyczna uczta dla uszu i oczu. Podczas koncertu usłyszymy również najnowsze kompozycje Mon Amour z albumu „Sing me a song” (zaśpiewaj mi piosenkę), albumu, który powstał właśnie z miłości do muzyki.
Z kolei w drugiej części koncertu wystąpi Mariusz Kalaga z zespołem. Ten doskonale znany nie tylko na Śląsku piosenkarz i wykonawca estradowy, śpiewający głosem o dużej skali i charakterystycznej, ciepłej barwie, w swoim repertuarze ma wiele znanych przebojów, m.in.: „Jedna z gwiazd”, „Nie zapomnę tamtej nocy”, „Co tu jest grane?”, „Sen o Dalmacji”, „Gdy się napełni szkło”, „Teraz jesteś tylko moja”, „Nie więdnij mój kwiatku”, a także przeboje Roya Orbisona – „California Blue” czy Elvisa Presleya - „It's now or neper”. Mariusz Kalaga łatwo i szybko nawiązuje kontakt z publicznością, a jego ciekawe i wesołe komentarze oraz interpretacje wykonywanych utworów są atrakcją każdego koncertu. Zapowiada, że w tym koncercie zgromadzona publiczność w Domu Muzyki i Tańca usłyszy kilka muzycznych niespodzianek.
Podczas koncertu zespół Mon Amour i Mariusz Kalaga wspólnie zaśpiewają kilka hitów z repertuaru holenderskich muzyków, m.in.: „Życie, czy kariera” – tyt. org. „La Gomera”, „Spoglądam w twoje okno” – tyt. org. „El amor de mi vida”, czy „Świata lepiej nie naprawiaj” – tyt. org. „Once in a lifetime” .

www.zespol-monamour.pl

www.kalaga.com.pl

www.mon-amour.nl

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).