2013-08-25 - II ŚLĄSKA BIESIADA W USTRONIU
Archiwum

II BIESIADA W USTRONIU
25.08.2013 r., godz. 16.00, Amfiteatr w Ustroniu

Zapraszamy na II Biesiadę do ustrońskiego Amfiteatru. Ubiegłoroczna edycja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Amfiteatr pękał w szwach, a Publiczność bawiła się doskonale. (Wystąpili wówczas: Kabaret RAK, Mirek Szołtysek i Wesołe Trio, Wesoły Masorz i Przyjaciele, Nas Troje oraz Kasia i Klaudia Chwołka).
W tym roku ponownie zapraszamy do Ustronia na kolejne biesiadne show muzyczno-kabaretowe z udziałem największych gwiazd.
Na jednej scenie w oryginalnym, przygotowanym specjalnie na tę okazję programie artystycznym spotkają sie uwielbiani przez szeroką publiczność artyści z nowymi piosenkami, szlagierami i wicami.

Wystąpią m.in.:
znany i lubiany, obdarzony wielkim talentem komediowym aktor - Andrzej Grabowski.
Występuje na scenach teatralnych w Polsce, m.in.: Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród.
Ogromną popularność zyskał dzięki roli Ferdynanda w sitcomie "Świat według Kiepskich" oraz serialu "PitBull" jako Starszy aspirant Jacek Goc Gebels. Ostatnio znakomicie wcielił się w rolę Raczka w bijącym rekordy popularności filmie "Sęp".
Mirek Jędrowski z zespołem zaprezentuje swoje piosenki oraz najlepsze śląskie wice i skecze, przy których każda Publiczność śmieje sie do łez.
Janina Libera zdobywczyni I miejsca ubiegłorocznej Śląskiej Gali z Humorem, wspaniali Chopcy z Łazisk - zdobywcy Grand Prix Śląskiej Gali z Humorem 2012 r.
Całość tanecznie i śpiewająco przeplatać będzie Zespół Pieśni i Tańca Mały Śląsk, a koncert poprowadzą i okraszą humorem, jak zawsze niezastąpieni i w najlepszym stylu: Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek z Kabaretu RAK!

Wydarzenie jest znakomitą propozycją do uczczenia Pożegnania Lata i z pewnością podbije serca nie tylko amatorów dobrego humoru i piosenki, ale wszystkich spragnionych dobrej zabawy.

Jak przystało na prawdziwą biesiadę nie zabraknie różnorodnych stoisk gastronomicznych, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

KONTAKT:

Agencja Artystyczna Art Projekt

tel. 501 24 98 54, tel. 512 096 507

Zapraszamy!

"Pożegnaj lato na najlepszej Biesiadzie z największymi gwiazdami w Ustroniu!"

Bilety dostępne tylko w kasie DMiT: przedsprzedaż: 50 zł.