2013-10-27 Ślonski Kabareton
Archiwum


Jesień to niezbyt wesoła pora roku, tym serdeczniej więc zapraszamy na sporą porcję dobrego humoru, o który zadbają kabarety: Trzy Ofiary Drogi do Europy, Mirek Szołtysek i Wesołe Trio, Masztalscy, a także zespół Jorgusie, Lucjan Czerny, Grzegorz Stasiak i gość specjalny – Koń Polski.
Trzy Ofiary Drogi do Europy to dwa w jednym, czyli kapela i kabaret. Czworo członków w swoim programie przedstawia w autentycznej gwarze śląskiej autorskie piosenki, skecze, a także monologi. Kabaret Masztalskich swoje powstanie zawdzięcza audycjom radiowym realizowanym na antenie katowickiej rozgłośni Polskiego Radia. W atmosferze biesiady ze śląskim dowcipem i wspólnym śpiewem od 1985 roku bawią nas Jerzy Ciurlok, czyli Ecik oraz Aleksander Trzaska, czyli Masztalski. Popisy kabaretów okraszone zostaną występem zespołu Jorgusie, specjalizującego się w wykonywaniu własnych i innych popularnych utworów muzyki rozrywkowej, trafnie dobranych do publiczności i okoliczności. W imprezie udział wezmą także Lucjan Czerny – człowiek-orkiestra, kabareciarz i konferansjer oraz Grzegorz Stasiak – showman, wodzirej, konferansjer i... instruktor nauki jazdy. Gościem specjalnym wieczoru będzie Koń Polski, kabaret, który zdobył popularność za sprawą dialogów między małżonkami Helą i Marianem, czyli Leszek Malinowski i Waldemar Sierański. Dobra zabawa gwarantowana!

wystąpi:
Kabaret Trzy Ofiary Drogi do Europy,
Mirek Szołtysek i Wesołe Trio,
Kabaret Masztalscy,
Zespół Jorgusie,
Lucjan Czerny,
Grzegorz Stasiak
i gość specjalny: Koń Polski .

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).