2013-12-14 Andrzej Piaseczny magiczny i nastrojowy…
Archiwum


Zapraszamy Państwa na koncert promujący płytę „Zimowe piosenki” z muzyką Seweryna Krajewskiego! „Zimowe piosenki” to album ze wszech miar szczególny. To magia świąt uchwycona w pięknych, chwytliwych melodiach napisanych przez najlepszego polskiego kompozytora - Seweryna Krajewskiego! To intymna atmosfera ciepłych, po ludzku prostych, ale mądrych życiowym doświadczeniem tekstów Andrzeja Piasecznego. To wreszcie zapierająca dech w piersi, choć wysmakowana produkcja – delikatne, pełne brzmienia instrumentów akustycznych, sekcja smyczkowa, dęciaki… Cóż, tak wyjątkowy czas jak święta, wymaga wyjątkowej oprawy.
Oczywiście, to nie jest zwyczajna płyta również ze względu na jej świąteczny charakter i uniwersalne przesłanie. Wszystko wskazuje na to, że takie piosenki, jak „Wielkie świąteczne całowanie”, „Pastorałka największych przyjaciół” czy „Kochajmy się zimą” dołączą do grona bożonarodzeniowych i noworocznych evergreenów, które od dobrych paru lat potrzebują takiego mroźnego powiewu świeżości…
Spotykajmy się więc w świąteczny czas z rodziną i przyjaciółmi, słuchajmy razem „Zimowych piosenek” i razem śpiewajmy na koncercie w Zabrzu, gdzie zapewne nie braknie też ulubionych utworów Artysty! A jak zachęca jeden z najpiękniejszych utworów w tym zestawieniu – kochajmy się zimą!

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).