2013-12-07 II Świąteczna Gala Volksmusik
Archiwum


II Świąteczna Gala Volksmusik
Będzie to kolejna okazja, by wraz z artystami przeżyć niepowtarzalne chwile
nawiązujące do klimatu świąt i znanych Państwu dobrze rytmów niemieckich
szlagierów oraz Volksmusik. Organizatorem tego koncertu jest Wydawnictwo Muzyczne Cider Records. Jako prowadzący wystąpi duet Die Silinger, który zaprezentuje i przedstawi
swoich wykonawców, czyli Andy Borga - goszczącego w Polsce po raz pierwszy, Takeo Ischi - jednego z najlepszych na świecie jodłujących Japończyków oraz duet Jo und Josephine, który zaprezentuje znane i lubiane przeboje, takie m.in. jak: „Seemann”, „Rosamonde”, „La Paloma”.
Część pierwsza to specjalny koncert świąteczny, w którym usłyszycie Państwo najpiękniejsze
i bliskie sercu niemieckie piosenki adwentowe i bożonarodzeniowe. Będą to piosenki, które wraz z piękną zimową scenerią przeniosą Was w zaczarowany i pełen wspomnień świat. Część druga z kolei to dobrze znane z radia i telewizji szlagiery w pierwszorzędnym wykonaniu, m.in. „Adios Amor”, „Die Fischer von San Juan”, „Die Berühmten Drei Worte” oraz inne wielkie przeboje, które przypomną Państwu lata młodości. Zespół Die Silinger zaprezentuje przygotowane specjalnie na tę okazję piosenki ze swej najnowszej płyty, a Takeo Ischi zaprezentuje m.in. swój niepowtarzalny program „Kuhglockenspiel”. Cały wieczór pełen będzie atrakcji i niespodzianek!

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).