2013-12-01 Międzynarodowa Gala Cyrku – Zabrze 2013
Archiwum

Artyści światowej sławy i show na najwyższym poziomie, to wszystko już 1 grudnia na scenie Domu Muzyki i Tańca.

Słynny festiwal cyrkowy w Monte Carlo przyciąga tłumy, ale na szczęście nie trzeba jechać aż tak daleko, by bawić się równie świetnie. Już 1 grudnia w Zabrzu odbędzie się Międzynarodowa Gala Cyrku, której gościem będzie Cyrk Korona. Show na światowym poziomie z niesamowitymi pokazami zachwyci każdego widza. Na scenie pojawią się akrobaci, treserzy, iluzjoniści i klauni między innymi z Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Widzów zachwycą popisy białych tygrysów. Artystom z całego świata towarzyszyć gwiazdy TVN: zespół The Chance i Sabina Jeszka. Galę poprowadzą Piotr „Ssnake” Wąsik oraz Grzegorz Poloczek z kabaretu RAK.

Cyrk pojawi się w Domu Muzyki i Tańca po raz drugi w jego liczącej ponad pół wieku historii! Pierwsza cyrkowa gala odbyła się w latach 80. XX wieku. Wtedy sala wypełniła się po brzegi, a przedstawienie wzbudziło aplauz publiczności.

Zapraszamy 1 grudnia na cyrkową galę do Zabrza! Tego wydarzenia nie można przegapić!

Kupując bilet VIP-owski w cenie 150 złotych macie Państwo niepowtarzalną okazję nawiązać bliższą znajomość z białym tygrysem, którego można będzie nakarmić, pogłaskać czy przytulić. Co odważniejsi będą mogli pospacerować z nim po holach Domu Muzyki i Tańca. Wszystko to oczywiście można będzie uwiecznić na fotografiach. Taka okazja już nigdy się Państwu nie nadarzy! Skorzystajcie więc i kupcie VIP-owski bilet.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).