2013-12-13 KOLĘDOWANIE Z DWÓJKĄ
Archiwum


Kolęduj z gwiazdami!

Chciałbyś usłyszeć najpiękniejsze kolędy w wykonaniu największych artystów polskiej estrady? Marzysz o tym, żeby składane przez Ciebie życzenia świąteczne usłyszeli telewidzowie w całej Polsce? Tylko w Zabrzu takie marzenia się spełniają! Już 13 grudnia w Domu Muzyki i Tańca czeka nas wyjątkowy koncert, który w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia będzie emitowany na antenie TVP2.

„Lulajże Jezuniu”, „Cicha noc” czy „Bóg się rodzi”. Któż nie zna najpiękniejszych polskich kolęd, które sprawiają, że świąteczny wieczór spędzany w gronie najbliższych nabiera wyjątkowego charakteru, pełnego rodzinnego ciepła, miłości i wzruszeń. Nie inaczej będzie 13 grudnia w Domu Muzyki i Tańca. Na zabrzańskiej scenie pojawią się Irena Santor, Kayah, Piotr Cugowski, Sylwia Grzeszczak, Natalia Schroeder, Krzysztof Respondek, Maciej Miecznikowski, zespół Pectus oraz Marcin Wyrostek, który poprowadzi koncert.

Ten koncert będzie wyjątkowy jeszcze z innego powodu. Widzowie, wraz z artystami, będą mieli niepowtarzalną okazję, by złożyć widzom życzenia świąteczne. Na ekranie zobaczą się Państwo w Święta Bożego Narodzenia. Takiej okazji nie można przegapić! Zapraszamy do wspólnego kolędowania z gwiazdami! I do zobaczenia w TVP2:
- 25 grudnia o godz 17:20
- 26 grudnia o godz 17:30

Reżyserem koncertu jest Konrad Smuga – producent telewizyjny i scenarzysta.

Współpracuje z Programem Pierwszym i Drugim Telewizji Polskiej oraz Polsatem.
Ma na swoim koncie reżyserię programów telewizyjnych: Lato Zet i Dwójki, Sopot Hit Festiwal, Eska Music Awards, Hity na Czasie a w tym roku w jego reżyserii zobaczymy Sylwestra z Dwójką.

Jeśli chcecie Państwo sprawić sobie specjalny prezent pod choinkę, polecamy zakup VIP-owskiego biletu na Kolędowanie z Dwójką w cenie 249 zł. Posiadacze tych biletów po koncercie spotkają się z artystami na degustacji dobrego wina, będą mieli niepowtarzalną okazję aby z nimi porozmawiać, otrzymać od nich autografy, a nawet sfotografować się.

Ten magiczny, jedyny w swoim rodzaju wieczór, zapamiętacie Państwo na długo!

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).