2014-02-18 THE BOHEMIANS & ORCHESTRA - A Spectacular Night of Queen
Archiwum

Koncert w hołdzie legendarnej grupie rockowej Queen w wykonaniu londyńskiego zespołu The Bohemians z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. Grupa The Bohemians powstała w 1996 roku w Londynie. Zespół koncertuje na scenach Wielkiej Brytanii, Europy i świata. W grudniu 2013 roku, wraz z orkiestrą symfoniczną, rozpoczynają swoje kolejne światowe tournée.
SHOWTIME MANAGEMENT ponownie zaprosiło grupę na spektakularny koncert, który z pewnością zafascynuje każdego widza.
A Spectacular Night of Queen zabiera publiczność w muzyczną podróż przez historię największego rockowego zespołu wszech czasów. Jest to najbardziej rozbudowany scenicznie hołd dla osoby i twórczości Freddiego Mercury'ego, który można zobaczyć w Europie, a teraz także w Polsce.
Grupa Queen była, i nadal jest, jednym z legendarnych zespołów, które zrobiły zawrotną karierę na świecie. Jeszcze zanim w 1991 roku przedwcześnie odszedł Freddie Mercury, osiągnęła status kultowej. Nie ma osoby, która nie znałaby przebojów Queen, takich jak „Another One Bites The Dust”, „A Kind Of Magic”, „We Will Rock You” czy „Radio Ga Ga”.
Widzowie zobaczą na jednej scenie doskonały koncert muzyków z zespołu The Bohemians oraz orkiestry symfonicznej. Będą mieli okazję usłyszeć znakomite wykonanie znanych przebojów w nowych aranżacjach na orkiestrę symfoniczną, które przygotował dyrygent Piotr Oleksiak przy współpracy Krzysztofa Jaszczaka.
Kilkunastoosobowa orkiestra symfoniczna dopełnia całości widowiska wchodząc w dialog z wiodącym zespołem. Liryczne dźwięki oboju czy waltorni przeplatane są mocnym rockowym brzmieniem instrumentów dętych blaszanych, a piękne linie melodyczne, prowadzone przez skrzypce i wiolonczele, wypełniają warstwę muzyczną i dodają kolorytu utworom Queen.
The Bohemians zadbali o to, aby każdy krok na scenie był zaskakująco bliski oryginału. Członków zespołu z ledwością można odróżnić od ich pierwowzorów – zarówno pod względem wyglądu, sposobu poruszania się, jak i brzmienia. Autentyczne stroje i rekwizyty, efekty świetlne i pirotechniczne pozwalają ożywić wspomnienia legendarnych koncertów Queen.
Show must go on

Zespół odwiedzi Polskę w lutym 2014 r.

The Bohemians
Rob Comber Vocals, Acoustic Guitar, Piano

Christopher Gregory Lead Guitar, Backing Vocals
Wayne Bourne Drums, Backing Vocals

Kevin Goodwin Bass Guitar, Backing Vocals

Hammer To Fall, The Bohemians, A Spectacular Night of Queen

Bilety w cenie 110, 135 i 150 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line oraz w bileteriach sieci eventim.pl, eBilet.pl i ticketportal.pl
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).