2013-11-27 "Wieczór Andrzejkowy" spotkanie z cyklu "Ladies Night"
Archiwum


Zapraszamy Panie na wyjątkowe spotkanie z cyklu "Ladies Night", będzie to "Wieczór Andrzejkowy", popdczas którego spotka nas wiele atrakcji związanych z tradycjami obchodów tego święta.
Zapraszamy wszystkie Panie do wspólnej zabawy, lania wosku i odczytania treści przez profesjonalistkę i sprawdzoną wizjonerkę. Kawiarnia Artystyczna Domu Muzyki i Tańca przygotuje słodkie niespodzianki z wróżbami. Studio Florystyczne "Lawendowa Weranda" jako najbardziej romantyczna i oryginalna kwiaciarnia w Zabrzu przygotuje na zbliżający się czas Adwentu stosowne ozdoby, a również właścicielka nauczy nas układania wieńców adwentowych i wprowadzi w obecne trendy panujące w doborze wszelkich dodatków florystycznych związanych z Adwentem i Świętami Bożego Narodzenia. Czas długich jesiennych i zimowych wieczorów miło spędzić z dobrą książką, o to zadba księgarani "Koszałek – Nowa" z Zabrza. W ofercie literatura piękna polska i obca, dziecięca, młodzieżowa, popularno naukowa, podręczniki, poradniki, kalendarze i wiele innych pozycji. Propozycje fryzur i modnego ułożenia włosów pozostawiamy mistrzyniom fryzjerstwa ze "Studia Effect". Perfumeria "Douglas", to wiodąca sieć luksusowych perfumerii obecna w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Wizażystki tej znanej marki przeprowadzą "Warsztaty Makijażowe" dla Pań podczas naszego spotkania. Biuro podróży "Golden Travel" zapozna nas z atrakcyjnymi i modnymi w tym sezonie kierunkami turystycznymi, będziemy mogły skonsultować wszystkie pomysły spędzenia świąt, ferii oraz wakacji, nie tylko w czasie nadchodzącej zimy, ale także na cały przyszły rok 2014. Masaż relaksacyjny, masaż górnego odcinka szyjnego i na życzenie Pań masaż głowy, to specjalność Centrum Rehabilitacji i Medycyny Niekonwencjonalnej "Favor" z Zabrza. Centrum przygotuje również dla uczestniczek wieczoru spotkania indywidualne z dietetykiem oraz zaproszenia na "Andrzejkowy Wieczór Masaży". Bogatą ofertę swoich usług przedstwi "Stary Hangar Fitness & Wellnes Club" z Gliwic. Ćwiczenia i lekkie treningi w modnych specjalnościach: stretch, yoga, zumba, step, ale również dbałość o kręgosłup i ogólną poprawę kondycji dla Pań w każdym wieku. Po ćwiczeniach relaks i odpoczynek w pięknej i nowoczesnej strefie wellnes. Możliwość doboru odpowiedniej bielizny dla Pań przygotują specjalistki z firmy Change Lingerie, to skandynawska marka, która dba o kobietę i jej zdrowie, proponuje modne fasony bielizny w niespotykanej palecie rozmiarów. Piękny wygląd, komfort i wygoda, to dewiza Change Lingerie.Do degustacji swoich wyrobów wędliniarskich zaprosi firma "Madej Wróbel", to renomowany na śląskim rynku producent wędli, który od 20 lat swojej działalności stawia na unikalne receptury i własne doświadczenie. Smaczne wędliny "Madej Wróbel" często goszczą na naszych stołach. To propozycje, które Panie musicie sprawdzić osobiście!
Tym razem również podtrzymujemy miłą tradycję wieczoru "Ladies Night" i wręczymy Paniom upominki ufundowane przez naszych partnerów.

Wstęp: 30 zł
Bilety do nabycie w kasie Domu Muzyki i Tańca
Serdecznie Zapraszamy!