2014-11-16 Kabareton po Ślonsku
Archiwum

Po raz kolejny zapraszamy do Domu Muzyki i Tańca na śląski kabareton. Tym razem bawić Państwa będą: Masztalscy, Jorgusie, Grzegorz Stasiak, Mirek Szołtysek i Wesołe Trio oraz Kabaret Kopydłów w programie „Spotkania z balladą”, całość poprowadzi Kabaret Rak.
Kabaret Masztalskich swoje powstanie zawdzięcza audycjom radiowym realizowanym na antenie katowickiej rozgłośni Polskiego Radia. W atmosferze biesiady ze śląskim dowcipem i wspólnym śpiewem od 1985 roku bawią nas Jerzy Ciurlok, czyli Ecik, oraz Aleksander Trzaska, czyli Masztalski. Popis kabaretu okraszony zostanie występem zespołu Jorgusie, specjalizującego się w wykonywaniu własnych i innych popularnych utworów muzyki rozrywkowej, trafnie dobranych do publiczności i okoliczności. Kolejni wykonawcy to Grzegorz Stasiak – showman, wodzirej, konferansjer i... instruktor nauki jazdy, a także Mirosław Szołtysek z zespołem Wesołe Trio – znany i lubiany śląski artysta cieszący się dużą popularnością i sympatią, o czym świadczą liczne występy, na których nie brak fanów śląskiej muzyki i tradycji. Na scenie pojawi się także występ Kabaretu Kopydłów w programie „Spotkania z balladą” a całość poprowadzi znany i lubiany Kabaret Rak.

Jak widać, zapowiada się świetna zabawa, na którą serdecznie zapraszamy!

Bilety w cenie 50, 70, 90 oraz 120 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line.
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).