2014-11-07 Waldemar Malicki z Filharmonią Dowcipu
Archiwum

Po sukcesie, który Filharmonia Dowcipu osiągnęła podczas tegorocznego Festiwalu Fringe w Edynburgu, zespół wrócił do Polski z nową ofertą koncertową. W Edynburgu zespół zagrał dwadzieścia cztery 75-minutowe koncerty i wszystkie kończyły się owacjami na stojąco. Festiwalowa publiczność pokochała widowisko zespołu. Podczas festiwalu Filharmonia Dowcipu otrzymała wiele pozytywnych recenzji od profesjonalnych krytyków.
Obecnie koncert Filharmonii Dowcipu to ponad dwugodzinne widowisko muzyczne pełne porywającej muzyki, doskonałego humoru, zaskakujących zwrotów akcji, perfekcyjnej gry świateł i znakomitego dźwięku. Spektakl uważany jest prawdopodobnie przez widzów i krytyków za najlepsze widowisko muzyczne w Polsce. Na scenie gra 19-osobowa orkiestra symfoniczna pod batutą Bernarda Chmielarza, swoimi umiejętnościami wokalnymi zaskakuje dwoje niezwykle utalentowanych solistów operowych, a przewodzi im fenomenalny pianista i
lider zespołu Waldemar Malicki.
Filharmonia Dowcipu to muzyka klasyczna przeniesiona do XXI wieku. Wszystko jest naprawdę, na żywo i dzieje się na oczach widzów.

Bilety w cenie 90, 110 oraz 140 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line.
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).