2014-12-07 Międzynarodowa Gala Cyrku - Zabrze 2014
Archiwum

Lepszy prezent mikołajkowy trudno sobie wyobrazić! Artyści cyrkowi światowej sławy oraz programu telewizyjnego „Mam Talent” w show na najwyższym poziomie już 7 grudnia zagoszczą na scenie Domu Muzyki i Tańca. Jeśli szukasz upominku dla swojej pociechy, zapraszamy do Zabrza!
Słynny festiwal cyrkowy w Monte Carlo przyciąga tłumy, ale na szczęście nie trzeba jechać aż tak daleko, by bawić się równie świetnie. Już 7 grudnia w Zabrzu odbędzie się Międzynarodowa Gala Cyrku, której gościem będzie Cyrk Korona. To druga edycja imprezy, która przed rokiem zachwyciła widzów i sprawiła, że widownia Domu Muzyki i Tańca wypełniła się po brzegi.
Ogromny sukces ubiegłorocznej Gali sprawił, że na zabrzańskiej scenie ponownie pojawią się akrobaci, treserzy, iluzjoniści i klauni m.in. z Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Widzów zachwycą popisy żółwi olbrzymów, węży, krokodyli i fok. Galę poprowadzi Grzegorz Poloczek z kabaretu RAK oraz Magdalena Waligórska (Wioletka z serialu Ranczo)

Zapraszamy 7 grudnia na cyrkową galę do Zabrza! Tego wydarzenia nie można przegapić!

Bilety w cenie 30, 50, 60, 70, 80, 90 oraz 100 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).