2014-12-14 Kolędowanie z Dwójką
Archiwum

Zapraszamy na fantastyczny koncert - na zabrzańskiej scenie pojawią się Kayah i zespół Zakopower, Kinga Preis (serial Ojciec Mateusz) oraz Ewa Bem którzy razem z Państwem śpiewać będą najpiękniejsze polskie kolędy.
W ubiegłym roku Kolędowanie z Dwójką obejrzała rekordowa ilość widzów, bo aż trzy miliony, postanowiliśmy więc zaprosić Państwa na kolejny koncert połączony z kolędowaniem. Tak więc, jeśli chcesz usłyszeć najpiękniejsze kolędy w wykonaniu najbardziej utalentowanych polskich wykonawców, a marzysz także o tym, żeby składane przez Ciebie życzenia świąteczne usłyszeli telewidzowie w całej Polsce - to zapraszamy do Zabrza, bo tylko tu takie marzenia się spełniają!
Już 14 grudnia w Domu Muzyki i Tańca czeka nas wyjątkowy koncert, który w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia będzie emitowany na antenie TVP2.
Jak przed rokiem, widzowie wraz z artystami będą mieli niepowtarzalną okazję, by złożyć widzom życzenia świąteczne. Na ekranie zobaczycie się Państwo w święta Bożego Narodzenia. Takiej okazji nie można przegapić!

Imprezę poprowadzi Tomasz Kammel.

Zapraszamy do wspólnego kolędowania z gwiazdami! I do zobaczenia w TVP2.

Emisja odbędzie się 25 grudnia o godz. 14:30 oraz 26 grudnia o godz. 14:40

Bilety w cenie 105, 115, 135 oraz 155 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).