2015-03-08 Kabaretowy Dzień Kobiet
Archiwum

Na wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet zapraszamy Państwa do Domu Muzyki i Tańca. Tego wieczoru bawić nas będą Marcin Daniec, kabaret OT.TO, Grzegorz Poloczek, Lucjan Czerny, Masztalscy i Baba z Chopym. Dzięki temu, że artyści reprezentują różne dziedziny, zabawę macie Państwo gwarantowaną – dla każdego znajdzie się coś, co lubi.
Marcin Daniec rozśmieszy nas zapewne swoimi monologami. Zabawne będą też jak zwykle skecze i piosenki kabaretu OT.TO. Lucjan Czerny wzruszy niejedną panią swoimi piosenkami, a znany z kabaretu Rak Grzegorz Poloczek, rodowity Ślązak, swoimi tekstami wywoła wśród widzów salwy śmiechu. Podobnie zresztą jak Ecik i Masztalski bawiący nas zabawnymi dialogami od ponad 30 lat. W tak wesołej atmosferze aż będzie się chciało pośpiewać razem z zespołem Baba z Chopym, który uatrakcyjni wieczór biesiadnymi piosenkami. Nie zastanawiaj się – już dziś kup bilet na Kabaretowy Dzień Kobiet.

Bilety w cenie 50, 70, 90 oraz 120 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).