2015-04-18 Śląska Gala Biesiadna
Archiwum

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Śląskiej Gali Biesiadnej, która odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku o godz. 16.00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Koncert poprowadzą Joanna Bartel, Andrzej Miś oraz Magdalena Pal i Sebastian Mierzwa, którzy dzięki inteligentnemu dowcipowi oraz błyskotliwej interakcji z publicznością i artystami potrafią zapewnić świetną konferansjerkę i zabawę na najwyższym poziomie.

Jako gość specjalny wystąpi jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek – Eleni, która posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wyprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojów takie utwory, jak: „Do widzenia mój kochany”, „Bawmy się, śmiejmy się”, „Chcę kochać”, „Za wszystkie noce”, „Na miłość nie ma rady”, „Ballado, hej” i „Miłość jak wino”. Przez trzy kolejne lata Eleni wygrywała plebiscyt Lata z Radiem, za co uhonorowano ją tytułem Królowej Polskiej Piosenki. W roku 1986 piosenkarka otrzymała prestiżową nagrodę Victora.

Swój minirecital da również niezwykle popularny wokalista Damian Holecki, którego przeboje „Złote kasztany”, „Czerwone Róże”, „Dla ciebie jestem” zagościły na stałe w sercach wielu miłośników dobrej muzyki. Bardzo ciekawym punktem programu będzie zapewne występ Duetu Karo, który w tym roku obchodzi 15-lecie swojego istnienia.
Jak co roku, świetną zabawę zapewnią gwiazdy muzyki szlagierowo-biesiadnej: Karpowicz Family, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Kola i Jula, Claudia i Kasia Chwołka, Oxforduo, Stach, Klaudia i Remi, De Silvers, EMI Band, Przemek Świerczyna, Kiersi, Servoos, Iroxana i Katosie oraz Kamraty.

Gwarantujemy doskonałą rozrywkę, najlepszych wykonawców i dużo niezapomnianych wrażeń!

Bilety w cenie 75, 90, 105 oraz 120 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).