2016-04-16 Śląska Gala Biesiadna
Archiwum

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Śląskiej Gali Biesiadnej - jednej z najbardziej rozpoznawalnych imprez prezentujących ten gatunek muzyczny w naszym kraju. Koncert odbędzie się 16 kwietnia 2016 roku w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

W tym roku widzów zgromadzonych podczas imprezy czeka wielka muzyczna atrakcja – występ niezwykle popularnego w kraju i zagranicą wokalisty, Krzysztofa Krawczyka. Artysta ten wylansował wiele znanych przebojów, a jego popularność wyznaczają tysiące kilometrów przebytych tras koncertowych w Europie i na świecie oraz wielka liczba nagród i wyróżnień.

W swojej karierze śpiewał i nagrywał płyty z różnorodną muzyką od popu poprzez rhythm & bluesa, swing, soul, jazz, rock and rolla, country, tango, kolędy, piosenki i pieśni religijne aż po dance, folk, funky, reggae, muzykę cygańską i biesiadną.

Poza mini-recitalem Krzysztofa Krawczyka podczas Śląskiej Gali Biesiadnej wystąpią największe gwiazdy muzyki śląskiej i biesiadnej – Damian Holecki, Grzegorz Poloczek, Magdalena Pal, Leszek Filec, Duet Karo, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Andy & Lucia, Chris Oxforduo, Stach, Piotr Herdzina, De Silvers, Emi Band, Kafliki, Servoos oraz Wesoła Biesiada.

Galę poprowadzą Joanna Bartel, Andrzej Miś, Arkadiusz Rembacz i Sebastian Mierzwa. Wykonawcom towarzyszyć będzie muzycznie Es Band a tanecznie Dance Art.

Śląska Gala Biesiadna to impreza popularna wśród widzów w każdym wieku, która gwarantuje doskonałą rozrywkę, najlepszych wykonawców i dużo niezapomnianych wrażeń!

Bilety w cenie 75, 90, 105 oraz 120 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).