2015-09-06 Kinder Niespodzianka i Minionki zapraszają na Show Muzyczno-Taneczne Magiczna Podróż oraz Zaczarowany Plac Zabaw
Archiwum

"MAGICZNA PODRÓŻ" to niezwykła historia czterech dziewczynek zaproszonych do Krainy Kinder Niespodzianki. Każda z bohaterek posiada niezwykłe umiejętności. Pierwsza jest wrażliwa i dobra, druga cierpliwa i pracowita, trzecia odważna i sprytna a ostatnia mądra i pomysłowa. Nasze bohaterki pomagają w odkryciu tajemnicy wielkiego chaosu jaki zapanował w Krainie Kinder Niespodzianki podróżując przez poszczególne jej krainy. Odwiedzają między innymi kosmos, głębiony oceanu przeżywając wiele niezwykłych przygód oraz poznając szalone Minionki. Złowrogi „Ktoś” pomieszał wszystkie zabawki i teraz nikt nie jest w stanie ich złożyć. Czy dzieci będą mogły się jeszcze bawić? Kto za tym wszystkim stoi? Jak skończy się przygoda naszych wspaniałych bohaterek? Odpowiedź na te i inne pytania do obejrzenia tylko na scenie.
Spektakl „Magiczna podróż” przygotowany jest przez wybitnych artystów znanych z największych polskich produkcji musicalowych. Między innymi występują w nim wychowankowie Pawła Podgórskiego z Warsztatowej Akademii Musicalowej. Wpadające w ucho piosenki, wielka zagadka, interaktywna formuła oraz niezwykłe efekty specjalne to tylko mała część atrakcji czekająca na widzów. To po prostu trzeba zobaczyć!

Przedstawienie trwa ok. 40 minut. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na widowni wymagana jest wcześniejsza rezerwacja bezpłatnych wejściówek.Rezerwacja wejściówek na imprezy odbywa się jedynie na stronie:
http://www.kinder.pl/pl/krainakinderniespodzianki

infolinia 22 490 48 37
czynna PN-PT, w godz. 9:00-17:00
adres mailowy: kontakt@krainakinderniespodzianki.pl


Przedstawienie trwa ok. 40 minut i odbywa się w sobotę oraz niedzielę w następujących godzinach:
11.00 – 11.50
12.20 – 13.10
13.40 – 14.30
15.00 – 15.50
16.20 – 17.10
17.40 – 18.30Paweł Podgórski
Wybitny artysta największych polskich scen musicalowych. Doświadczenie zdobywał
przy takich spektaklach jak: „Metro”, „Koty”, „Upiór w operze”, „Mamma Mia”.Czarodziej: Wojtek Rotowski
Członek Europejskiego Klubu Iluzjonistów, aktor i wokalista Teatru Muzycznego Roma oraz Teatru Capitol.
Na scenie kreuje magię, zarówno głosem jak i umiejętnościami prestidigitatorskimi. Występował w spektaklach:
„Piotruś Pan” (Piotruś), „Akademia Pana Kleksa” (Adaś Niezgódka), „Aladyn Jr.” (Aladyn).


Wróżka: Justyna Bojczuk
Aktorka dziecięca, dubbingowa i teatralna, wokalistka Teatru Roma i Teatru Capitol. Pomimo młodego wieku ma za sobą już ponad 50 ról. Jako pierwsza Polka wystąpiła w uwielbianym serialu Violetta, gdzie pojawiła się w kilkunastu odcinkach. Znana jest także dzięki takim produkcjom jak: „Akademia Pana Kleksa” oraz „Mikołajek i inne chłopaki”.


Amelia, Basia, Julia i Maja
Cztery niezwykłe dziewczynki zaproszone do Krainy Kinder Niespodzianki przez Wróżkę.
To ich przygody śledzimy w przedstawieniu.


Kinderino
Przewodnik po Krainie Kinder Niespodzianki.
Zawsze kryje w sobie coś dla każdego dziecka - serce.


Minionki
Kultowe postaci znane każdemu dziecku odwiedzą również Krainę Kinder Niespodzianki.
Warto przyjść, by zobaczyć je w akcji, drugiej takiej okazji już nie będzie!

To strefa zabaw z mnóstwem inspirujących atrakcji i konkursów, które będą czekały na twoje dziecko. Razem zadbaliśmy o to, aby poszczególne gry i zabawy zachęcały do interakcji, wspólnego spędzania czasu i pobudzały wyobraźnię. Odwiedź nas! Gwarantujemy niezwykłą przygodę w rodzinnej atmosferze.

Zaczarowany Plac Zabaw otwarty jest w sobotę i niedzielę od 10.00 do 19:00.


Mega Zabawki
Mega puzzle, mega kostki i mega klocki to gigantyczne, a zarazem lekkie zabawki, które zostały specjalnie stworzone na potrzeby Krainy Kinder Niespodzianki. Uczą współpracy i działają na wyobraźnię a przy tym sprawiają niesamowitą frajdę. W końcu nie każdy może pochwalić się ułożeniem puzzli większych od siebie.

Wirtualna bajkomania
Multimedialne stanowisko pozwalające dziecku na stworzenie animacji wyświetlanej na ekranie. Zaawansowane rozwiązania technologiczne gwarantują niezapomniane wrażenia.


Wirtualna postać
Wyobraź sobie minę swojego dziecka, gdy animowana postać z ekranu odezwie się właśnie do niego. Dzięki nowym technologiom jest to możliwe. Zapraszamy na niesamowity spektakl podczas którego dzieci mogą poznać osobiście bohaterów z Krainy Kinder Niespodzianki i zadać im każde pytanie. To jak spełnienie marzenia, dzięki niesamowitym możliwościom wirtualnego świata.


Akademia tańca
To miejsce, w którym doświadczeni animatorzy pokażą, nauczą i sprawią, że taniec stanie się prawdziwą frajdą. Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku.

Tor przeszkód
Wyzwanie, które zachęca do aktywności fizycznej oraz gwarantuje emocje i radość po ukończeniu. W połączeniu ze zdrową rywalizacją daje dużo frajdy dziecku, jak i dopingującemu go rodzicowi.


Warsztaty wyobraźni
To miejsce, gdzie dziecko dzięki wsparciu profesjonalnych animatorów samo może stworzyć swoją ulubioną zabawkę. Narysować, pokolorować, złożyć i zabrać do domu. Możliwości jest mnóstwo a ograniczenie tylko jedno - fantazja. Atrakcja rozwija wyobraźnie i gwarantuje prawdziwą satysfakcję

Klaunada
Doskonale przygotowany występ z udziałem młodych, ale już znanych artystów. W programie pokazy z elementami akrobatyki i magii, gigantyczne bańki mydlane oraz balonikarze.

Baseny z kulkami
Wspaniała przestrzeń do niesamowitej, a zarazem bezpiecznej zabawy. Basen z kulkami to idealna rozrywka dla twojego dziecka, która wpływa pozytywnie na jego rozwój ale przede wszystkim daje mnóstwo radości. Przygotowaliśmy kilka basenów w różnych miejscach strefy, aby dla każdego starczyło miejsca.


Fotościanka
Pamiątka dla małych i tych całkiem dużych przypominająca wspaniałe chwile spędzone w Krainie Kinder Niespodzianki.


Malowanie twarzy
Tutaj twoje dziecko może zamienić się w swojego ulubionego bohatera z Krainy Kinder Niespodzianki. Doświadczeni artyści zapewnią każdemu atrakcje i uśmiech.