2015-11-29 ANDRZEJKOWA ŚLĄSKA GALA HUMORU
Archiwum

29 listopada zapraszamy do Domu Muzyki i Tańca na wyjątkową, bo andrzejkową Śląską Galę Humoru, która w tym roku odbędzie się pod hasłem Andrzejki po Śląsku i cygańsku.

Na scenie spotka się niespotykana dotąd plejada śląskich gwiazd, wspaniałych zaproszonych gości i niepowtarzalny Don Wasyl!

Romski piosenkarz, kompozytor i animator ruchu kulturalnego polskich Cyganów przyjedzie do Zabrza ze swoim licznym zespołem muzycznym i wspaniałymi tancerkami. W ten niezwykły wieczór na Publiczność będą czekały liczne atrakcje: wróżby, cygańskie tańce i piosenki, znakomity humor i oczywiście specjalna scenografia.

Jednym słowem najlepsza i największa andrzejkowa zabawa. Oczywiście tylko w Zabrzu i tylko z Państwem!

Wystąpią także:
- Mirek Szołtysek i Wesołe Trio,
- Mirosław Jędrowski z kabaretem,
- Mariusz Kalaga,
- Jacek Silski (Artysta wykona mini recital, a gościnnie towarzyszyć mu będzie wyjątkowa gwiazda z Armenii - Naira Ayvazyan)
- Grzegorz Poloczek,
- Claudia i Kasia Chwołka,
- Karpowicz Family

Całość poprowadzi niezastąpiony duet: Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek, którzy przedstawią także swój nowy program.

Bilety w cenie 60, 90, 100, 120 oraz 150 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).