2016-12-10 Świąteczna Gala Volksmusik
Archiwum


10 grudnia 2016 r. o godz. 16.00, odbędzie się IV ŚWIĄTECZNA GALA VOLKSMUSIK, zorganizowana dla Państwa przez Wydawnictwo Muzyczne Cider Records. Będzie to kolejna okazja, by wraz z artystami przeżyć niepowtarzalne chwile, nawiązujące do klimatu świąt i znanych Państwu dobrze rytmów niemieckich szlagerów oraz Volksmusik. Ja co roku, tego wieczoru scena Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu zamieni się w przepiękna zimowa krainę, w której spędzą Państwo z artystami niepowtarzalne i niezapomniane chwile!

Tradycyjnie jako prowadzący wystąpi duet Die Silinger, ktory zaprezentuje i przedstawi Państwo swoich wykonawców, którymi są tym razem:
- duet Judith & Mel, - legenda niemieckiego szlagieru, goszczący po raz pierwszy u nas w Polsce (ciekawostka jest, iż Mel pochodzi z okolic Opola)

- Captain Freddy - były Frontmann „Captain Cook und seine singenden Saxophone“, zaprezentuje utwory znane ale i nowe szybko wdzierające się w serca publiczności! W Polsce gościł już kilkakrotnie, a jego występy cieszyły się zawsze ogromnym powodzeniem!

- Crystals, - to oryginalny zespół taneczny z Ukrainy, występujący na scenach całej Europy. W programie pokazy taneczne, oryginalne choreografie, efektowne kostiumy i piękne tancerki.

Część pierwsza to specjalny koncert świąteczny, w którym usłyszą Państwo najpiękniejsze i bliskie sercu niemieckie piosenki adwentowe i bożonarodzeniowe.
Piosenki, które wraz z piękna zimowa sceneria przeniosą Państwa w inny, zaczarowany
i pełen wspomnień świat!

Cześć druga to dobrze znane z radia i telewizji, największe szlagiery w pierwszorzędnym i oryginalnym wykonaniu oraz inne wielkie przeboje, które przypomną Państwu lata młodości.
Najpiękniejsze, znane Państwu piosenki usłyszymy w wykonaniu naszych artystów którzy wprowadza Państwa w pełen wdzięku i temperamentu program.

Cały wieczór przepełniony jest wieloma atrakcjami i niespodziankami!

Bilety w cenie 80, 100 oraz 120 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).