2017-02-12 MIŚ NA WALENTYNKI 2017
Archiwum

Święto zakochanych powinno być wyjątkowe, dlatego zapraszamy na wyjątkowy koncert! Takiej siły muzyki na scenie podczas jednego koncertu jeszcze nie było: Damian Holecki, Baciary i gospodarz – Andrzej Miś - 12 lutego w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Koncert najbardziej rozchwytywanych nazwisk! Andrzej Miś jako najpopularniejszy śląski radiowiec i konferansjer, zaprosił na scenę tych, którzy sprawią, że ten dzień będzie najgorętszym dniem w roku.

Uwaga fani Damiana Holeckiego: w tym dniu premiera operowej płyty waszego ulubionego wokalisty. Najbardziej wyczekiwana płyta roku! Podczas recitalu nie zabraknie także największych przebojów oraz nowości z ostatniego krążka „Na zawsze razem”. Nikt tak nie śpiewa o miłości jak Damian Holecki!

Dla miłośników góralskiej muzyki przygotowaliśmy coś specjalnego. Prosto z gór na deski zabrzańskiej sceny – Baciary! Najpopularniejszy zespół w swoim gatunku. Piosenki i charyzma sprawiają, że każdy – nawet ci najbardziej oporni – poderwą się do tańca.

Najgorętsza impreza Walentynowa? Tylko z Andrzejem Misiem i jego gośćmi – MIŚ NA WALENTYNKI 2017

Bilety w cenie 65, 80 oraz 90 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).