2017-09-03 Kinder Niespodzianka "Magiczny las"
Archiwum

Czwórka przyjaciół marząc o wielkiej wyprawie przenosi się do świata fantazji Magicznego Lasu w Krainie Kinder Niespodzianki. Nasi bohaterowie stają przed prawdziwym wyzwaniem.

W okolicy bowiem ktoś psoci, utrudniając życie mieszkańcom.

Nikt nie wie kto to jest! Psotnik wciąż znika w niewyjaśnionych okolicznościach.

Czy dzieciom uda się powstrzymać tajemniczego żartownisia? Co w tej całej historii robią kolorowe papugi?

No i dlaczego miś Bruno śpi, choć jest lato?

 

Wpadające w ucho piosenki, zabawna intryga oraz niezwykłe efekty specjalne to tylko mała część atrakcji czekająca widzów.

Spektakl został przygotowany przez wybitnych artystów znanych z największych polskich produkcji musicalowych. To po prostu trzeba zobaczyć!

W tym roku magia ożyje dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym.

                             

 Elementy multimedialne zostaną wzbogacone o najnowsze efekty specjalne oraz mapping.

 

 

HARMONOGRAM SPEKTAKLI

Przedstawienie trwa ok. 55 minut i odbywa się w następujących godzinach:

10.00‑11.00

11.30‑12.30

13.00‑14.00

15.00‑16.00

16.30‑17.30

18.00‑19.00

 

 

 

Wstęp jest darmowy
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza
rezerwacja bezpłatnych wejściówek.

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE

Aktorzy dziecięcy zapraszają do
Magicznego Lasu!

Mali poszukiwacze przygód - Jagoda, Maja, Szymek i Tymek - grupka dzieci, która dzięki wyobraźni i pomocy Czarodzieja przenosi się do Magicznego Lasu w Krainie Kinder Niespodzianki.

Kinderino

Przyjaciel każdego dziecka. To właśnie dzięki niemu nasi mali bohaterowie mogą poznać smak prawdziwej przygody.

Leon Kameleon

Tajemniczy, pojawiający się w najmniej spodziewanym momencie i robiący wokół siebie mnóstwo zamieszania. Psotnik z nienajlepszą reputacją wśród mieszkańców magicznego lasu.

Papugi

Kolorowe, gadatliwe i lubiące stroić się w piórka. Prawdziwe pasjonatki leśnej mody. Budzą uśmiech u dzieci i bawią dorosłych.


 

Wokalistka i aktorka. Związana z Teatrem ROMA. Od ponad 8 lat podkłada głos do bajek, seriali i filmów. Na koncie ma ponad 70 ról.

Aktor i iluzjonista. Znany z ról w serialach m.in ,,Na Wspólnej” (TVN), ,,Do dzwonka” (Disney Chanel) oraz spektakli teatralnych. Dyplomowany iluzjonista, certyfikowany pirotechnik. Pomysłodawca i założyciel Magic Crew.

 

 

Strefa Zabaw
w Magicznym Lesie

Magiczny Las kryje w sobie wiele atrakcji dla odwiedzających. Kliknij w mapę, aby dowiedzieć się co w tym roku przygotował dla Ciebie Kinderino. Każda ze stref, to wiele miejsc do wspaniałej, rodzinnej zabawy. Aby zwiedzić naszą Krainę, zdobądź najpierw niezbędne informacje, które znajdują się poniżej.

 

 

SŁONECZNA POLANA

Ukryta wśród najwyższych drzew i najbardziej zielonych krzewów. To tutaj mieszka Miś Bruno, który lubi sobie poleniuchować, ale również zna sposoby na świetną zabawę. Zobaczcie, co przygotował dla swoich gości:

 

 

RYSUNKOWA ŁĄKA

Miejsce, gdzie każdy może dać upust swojej wyobraźni i z misiem Bruno kolorować oraz składać przeróżne tekturowe kształty.

ZWIERZOZMIANY

Przezroczyste tablice, za którymi każdy z uczestników może stać się na chwilę zwierzakiem z Magicznego Lasu, dorysowując sobie np. lisie uszy, czy mysie wąsy. Świetna zabawa dla całej rodziny.

FIOŁKI FIKOŁKI

Baseny wypełnione różnokolorowymi kulkami, uwielbiane przez dzieci i samego Kinderino. Do zabawy nawet dla najmłodszych

LEŚNA MOZAIKA

Nieważne jaki kolor wybierzecie, bawić będziecie się znakomicie, tworząc wielobarwne obrazy z wykorzystaniem naszej niezwykłej mozaiki. Zobaczcie, jak dzięki wam Magiczny Las nabiera kolorów.

HOCKI KLOCKI

Miejsce, gdzie każdy mały konstruktor może wybudować z wielkich piankowych elementów łódź podwodną, tratwę albo cokolwiek sobie wymarzy.

ZAGAJNIK TAŃCZĄCYCH KWIATÓW

Tu zawsze rozbrzmiewa muzyka, bo kwiaty nigdy nie przestają pląsać. A znają się na tym, jak nikt inny. Teraz każdy odwiedzający ten ten zakątek Magicznego Lasu będzie mógł spróbować swoich sił w przygotowanych przez nie atrakcjach.

AKADEMIA TAŃCA

Tańczące kwiaty uczą tu najmłodszych magicznych układów tanecznych. Panuje tu energiczna atmosfera i wszystko mieni się przeróżnymi kolorami.

ZAKRĘCIOŁKI

Poza Magicznym Lasem nazywają je karuzelami. Sprawiają, że uśmiech pojawia się na twarzy każdego, kto zechce pokręcić się razem z nimi.

WIRTUALNA POSTAĆ

Multimedialny spektakl interaktywny. W roli głównej smoczek z Magicznego Lasu zapoznający się z przybyłymi do niego gośćmi. Do zabawy możesz dołączyć w każdej chwili.

 
 

TAJEMNICZE JEZIORO

W tajemniczym jeziorze zamieszkuje przyjazny krokodyl Ali, który przygotował mnóstwo atrakcji dla wszystkich gości: tych małych itych dużych. Odwiedźcie go, a uśmiech nie zniknie wam z twarzy!

ZATOKA KROKODYLA

Dołącz do odkrywców najbardziej ukrytego miejsca w całym Tajemniczym Jeziorze. To tutaj dzieci, dzięki specjalnym wędkom, mogą szukać i łapać magiczne rybki, kolorowe rozgwiazdy, czy inne ukryte w wodzie skarby.

WODNE FIKOŁKI

Wypełnione kulkami jezioro we wszystkich kolorach błękitu, zachęca do pełnego zanurzenia się w dobrej zabawie.

 

 

ZNIKAJĄCA ŚCIEŻKA

Najbardziej zagadkowe miejsce w całym Magicznym Lesie. Nikt nie wie dokąd prowadzi, bo bardzo często znika. Pufff! I nie ma ścieżki… Na szczęście Czarodziej zadbał, by tym razem nigdzie się nie zgubiła.

ZAKĄTEK ZAGADEK

Pełen zadań dla prawdziwego odkrywcy, który na przykład może pomóc zagubionym zwierzętom powrócić do swoich domków. Świetna zabawa dla całej rodziny.

FIKI TROPIKI

Spotkać tu można kolorowe papugi, kiedy odpoczywają po długich lotach przemierzających Magiczny Las. W parku cała rodzina może sprawdzić swoją równowagę oraz spryt i gibkość ciała.

DŻUNGLA MARZEŃ

Gęsta, niezwykła, w różnych kolorach zieleni - to tu kończy się znikająca ścieżka. Zobaczymy, jak nasi goście sobie poradzą przemierzając jej bezkresne zakamarki.

LEŚNE ATRAKCJE

Przechadzając się ścieżkami Magicznego Lasu napotkacie mnóstwo niezwykłych niespodzianek. Zza drzew wyłonią się zakręceni rozśmieszacze, specjaliści od baniek oraz od skręcania baloników.

 

MIMELLO

Prawdziwi artyści specjalizujący się w kreowaniu uśmiechów na dziecięcych twarzach. Skaczą, jeżdżą na dziwnych pojazdach, chodzą na szczudłach, tańczą i czarują, ale przede wszystkim bawią wszystkich odwiedzających „Magiczny Las”.

WIELKIE BAŃKI

Wielkie bańki mydlane puszczane przez bohaterów z Magicznego Lasu. Oprócz licznych pokazów zapraszają również do spróbowania własnych sił w tej kwestii.

BALONIKARZE

Mieszkańcy Krainy Kinder Niespodzianki stworzą dla każdego indywidualnie balonowe pamiątki ze wspólnej przygody.

Rezerwacja wejściówek na imprezy odbywa się jedynie na stronie:
http://www.kinder.pl/pl/magiczny-las