2018-11-25 ANDRZEJKOWA ŚLĄSKA GALA Z HUMOREM 18:00
Archiwum


WSPANIAŁE ANDRZEJKI! NAJWIĘKSZE GWIAZDY, NIEPOWTARZALNA ZABAWA!

Tradycyjnie już zapraszamy Państwa do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu na wspaniałą, największą i zdecydowanie najlepszą na Śląsku Andrzejkową Śląską Galę z Humorem.

25 listopada na scenie wystąpią wszystkie największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej. Zgodnie z tradycją Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed nadchodzącym Adwentem. Dlatego podczas naszej Gali nie zabraknie muzycznych niespodzianek, nowych interpretacji i zaskakujących wykonań.
Artystycznym zwieńczeniem Gali będzie występ znakomitego, włoskiego Artysty.
DRUPI, bo o nim mowa sprawi, iż w tym roku Andrzejkowa Gala będzie zdecydowanie najgorętszą imprezą w Polsce!
Artysta swoją karierę rozpoczął na początku lat 70 - tych na Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo, gdzie fantastycznie zaśpiewał Vado Via, utwór, który momentalnie stał się hitem i podbił serca Słuchaczy na świecie.
Piosenkarz bardzo dużą popularnością cieszy się także w Polsce, gdzie po raz pierwszy wystąpił w 1978 roku na festiwalu w Sopocie z przebojem Sereno é.
Największe przeboje, znakomity humor, wspaniałe gwiazdy i fantastyczna zabawa! Zapraszamy na niepowtarzalny, cudowny andrzejkowy wieczór!

Oczywiście tylko w Domu Muzyki i Tańca i tylko z Państwem!

Wystąpią m.in.:
- DRUPI
- Mirek Szołtysek i Wesołe Trio
- Mirosław Jędrowski
- Mariusz Kalaga,
- Jacek Silski,
- B.A.R.
- Claudia i Kasia Chwołka
- Muzykanty

Całość poprowadzi tradycyjnie niezastąpiony i jedyny taki duet: Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek, którzy są z nami od pierwszej Gali, czyli już prawie 10 lat!

Bilety w cenie 70, 90, 100, 120 oraz 150 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).