2018-03-14 Tribute to Dirty Dancing Music & Dance
Archiwum„Nikt nie będzie sadzał Baby w kącie…”

Projekt Tribute to Dirty Dancing Music & Dance Show rozpoczął się od... śmiałego pomysłu. Miał on uczcić okrągłą, 30. rocznicę kultowego już filmu „Dirty Dancing”. Od premiery Tribute to Dirty Dancing Music & Dance Show doczekało się tysięcy widzów, wydarzenie zawitało już do 9 miast , a kolejne 10 miejscowości odwiedzi wkrótce.

Podczas wielkiego muzyczno - tanecznego show przypomnimy Państwu kultowy film. Muzyka wykonywana na żywo, będzie doskonałym tłem zespołu tanecznego, który towarzyszyć będzie muzykom podczas całego widowiska. Będzie można usłyszeć wszystkie utwory z filmu Dirty Dancing w pełnych wersjach w wykonaniu zespołu doskonałych muzyków. Nie zabraknie takich hitów jak „(I've Had) The Time of My Life”, „Be My Baby” czy „She's Like the Wind”. Na scenie wystąpi 30 tancerzy ze studia Art of Move, którzy przypomną Państwu najbardziej znane sceny słynnej kinowej produkcji. Dirty Dancing Music & Dance Show to wspaniałe widowisko dla prawdziwych fanów filmu, ale także entuzjastów muzyki na żywo i tańca.
Zapewniamy prawdziwą ucztę kulturalną!

Wystąpią:
Dirty Band w składzie :
Karolina Kończal - vocal
Jacek Ciepliński - vocal
Jacek Kotlarski - vocal
Krzysztof Lityński - trąbka
Kuba Marciniak - saksofon
Maciej Kołodziejski - puzon
Michał Pietrzak - gitara
Michał Kwapisz - gitara basowa
Marcin Górny - instrumenty klawiszowe
Grzegorz Siek - instrumenty perkusyjne
Piotr Kończal - perkusja

Zespół taneczny Art of Move (30 tancerzy)
Choreografia: Marta Marcysiak / Michał Mroczkowski
Kierownik Muzyczny: Piotr Kończal
Reżyseria: Jacek Lisewski

INFORMACJE O ORGANIZATORZE:
Sollus Entertainment to producent wydarzeń teatralno-koncertowych, który od pięciu lat umożliwia widzom kontakt z rozrywką z najwyższej półki. Nasze wydarzenia odwiedziło do tej pory ponad 500 000 widzów. Na stałe współpracujemy z najlepszymi twórcami i wykonawcami w Polsce i za granicą. Nasza oferta to nie tylko gotowe wydarzenia teatralne, ale również unikalne wydarzenia koncertowe produkowane na zamówienie i oklaskiwane przez widzów na całym świecie. Aktualnie działamy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz USA.

DODATKOWYCH INFORMACJI UDZIELA:
Zuzanna Chałupniczak
mail: zuzanna.chalupniczak@sollus.pl

Bilety w cenie 79, 99 oraz 109 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).