2018-12-09 Świąteczna Gala Volksmusik
ArchiwumBędzie to kolejna okazja, by wraz z Państwem i artystami przeżyć niepowtarzalne chwile,
nawiązując do klimatu świąt i dobrze znanych Państwu rytmów niemieckich szlagierów oraz muzyki volkowej.
Jak co roku tego wieczoru scena Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, zamieni się w przepiękną zimową krainę!
Tradycyjnie imprezę poprowadzi Piotr Feszter, wraz z czarującą prezenterką Telewizji Silesia (TVS) i Radia Silesia Agnieszką Strzelczyk,
którzy zaprezentują Państwu wspaniałych wykonawców!

Bergkristall - znany i lubiany duet z Bawarii! Uczestnicy prestiżowego konkursu - „Grand Prix der Volksmusik“. Ich trasy koncertowe wybiegają daleko poza granice krajów niemieckojęzycznych. W naszym kraju goszczą poraz pierwszy.
Bettina & Patricia - to wysokiej klasy duet akordeonowy, znany z niemieckich mediów!
Captain Freddy - były frontman formacji „Captain Cook und seine singenden Saxophone“, zaprezentuje utwory znane ale i nowe szybko podbijające serca publiczności! W Polsce gościł już kilkakrotnie, a jego występy cieszyły się zawsze ogromnym powodzeniem!
Cinotti And The Flexonette - to kabaretowy duet o wyśmienitym i bardzo zrożnicowanym programie w którym pojawia się magia, żonglerka oraz pełna wdzięku muzyka kameralna.
Trio A Pasionato - to trzy młode instrumentalistki z Raciborza, które kochają bawić się muzyką, Trio ma niezwykle różnorodny repertuar i chętnie podejmują nowe wyzwania.

Część pierwsza - to specjalny, świąteczny koncert w którym usłyszą Państwo najpiękniejsze i bliskie sercu niemieckie adwentowe piosenki, które wraz z piękną zimową scenerią przeniosą Państwa w inny zaczarowany i pełen wspomnień świat!

Część druga - to dobrze znane z radia i telewizji największe szlagiery w pierwszorzędnym i oryginalnym wykonaniu!
Zaproszeni goście wprowadzą Państwa w pełen wdzięku i temperamentu program! Zapraszamy Państwa na cudowny wieczór przepełniony wieloma atrakcjami i niespodziankami!

Zapraszamy - Piotr Feszter & Agnieszka Strzelczyk

Bilety w cenie 60, 80, 100 oraz 120 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłšcznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).