Enej i Pectus – rodzinne kolędowanie
Archiwum


Czas świąteczny to czas kolędowania. Bardzo lubimy śpiewać kolędy, to jedna z najmilszych świątecznych tradycji. Kolędy nas wzruszają, przypominają nam dzieciństwo… Zapraszamy więc Państwa na wieczór kolęd, które śpiewać z nami będą dwa zespoły – Enej i Pectus.
„Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich, tradycji kolędowania. Zespół Enej daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będzie ten koncert kolędowy. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi. „Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy, to niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.

O tym, że bracia Szczepanikowie śpiewają kolędy, nie trzeba już nikogo przekonywać. O tym, że robią to bardzo dobrze, wielu mogło się przekonać osobiście podczas licznych telewizyjnych koncertów świątecznych. Dlatego koncerty kolędowe zespołu Pectus cieszą się ogromnym powodzeniem. Niezwykła rodzinna atmosfera tych muzycznych spotkań cudownie oddaje klimat magicznych świąt. Harmonia głosów czwórki braci nie ma sobie równych, bowiem program koncertu „Bracia patrzcie jeno…” ujmuje widza naturalnością i prawdziwością. Efekt podkreśla specjalnie przygotowana pełna nastrojowego klimatu oprawa koncertu.
Usłyszymy kolędy w wykonaniu każdego z zespołów, ale kilka kolęd zespoły zaśpiewają razem. Jesteście Państwo ciekawi, jak brzmi Enej z Pectusem? Zapraszamy na koncert!

Informacje o biletach wkrótce.