2008-04-19 Feel
Archiwum

19 kwietnia 2008 r. godz. 18.00

PowiększKwartet „Feel”, zdobywca tegorocznej telekamery w kategorii muzyka, wystąpił w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca 19 kwietnia o godz. 18.00. Artyści zaprezentowali utwory ze swej najnowszej płyty, w tym oczywiście swój największy hit „Jest już ciemno”, który przez kilka miesięcy królował na polskich listach przebojów.

Zespół powstał w maju 2005 r. w Katowicach z inicjatywy wokalisty, kompozytora, autora tekstów i gitarzysty Piotra Kupichy. Początkowo grupa nazywała się Q2, Q3 itd., a później nawet „Kupicha Band”, ale w końcu stanęło na „Feel”. Muzyka, którą zespół tworzy określana jest jako muzyka duszy, którą umiejscawia się pomiędzy rockiem a popem.

Piosenka „Jest już ciemno” została zauważona przez dziennikarzy muzycznych, oraz słuchaczy rozgłośni radiowych dzięki czemu znalazła się w finale konkursu o nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności 44. Międzynarodowego Sopot Festival 2007. Niewątpliwie największym sukcesem „Feel” oraz o tym, że są na dobrej drodze do sukcesu, a ich utwory naprawdę zapadają w duszy. Trzeba je tylko posłuchać, poczuć, dotknąć…