2010-04-20 Ive Mendes
Archiwum

Okrzyknięta przez krytyków „brazylijską Sade” artystka, uwodząca głosem i nietuzinkową urodą, autorka takich przebojów jak: „If You Leave Me Now”, „Natural High” czy „Casticais”, już 20 kwietnia wystąpi na scenie Domu Muzyki i Tańca.

Brazylijka o hiszpańsko-portugalsko-francuskich korzeniach studia muzyczne kończyła w stolicy swojego stanu Goianii. Międzynarodowa kariera Ive Mendes rozpoczęła się w Londynie, kiedy to urzekła swoim głosem producenta Sade – Robina Millara. Współpraca z nim zaowocowała w 2004 roku debiutanckim albumem „Ive Mendes”. Millar był także obecny przy produkcji najnowszego krążka „Magnetism”, który został znakomicie przyjęty zarówno przez krytykę jak i publiczność. Już w tydzień po premierze album uzyskał status Złotej Płyty.
Ive Mendes to artystka jedyna w swoim rodzaju. Ma swój własny styl, który pokochały miliony fanów na całym świecie. Znana z niezwykle zmysłowej interpretacji i namiętnych tekstów królowa smooth jazzu już 20 kwietnia br. wystąpi i zaprezentuje polskiej publiczności swoje największe hity.

Zobacz zdjęcia z imprezy