Ladies Night 10 maja 2010 r.
Archiwum


10 maja o godz. 19.00 zapraszamy Panie w „Podróż dookoła świata”, czyli na kolejne spotkanie z cyklu Ladies Nihgt w Kawiarni Artystycznej Domu Muzyki i Tańca.
Będzie to niezwykła podróż, podczas której Panie degustować będą potrawy z różnych stron świata, serwowane przez Kawiarnię Artystyczną DMiT, katowicką restaurację „Labirynt” oraz zabrzańską restaurację hotelu „Ibis”. Słodki poczęstunek natomiast zapewni gliwicka cukiernia Magda.
O oprawę artystyczną zadba tym razem gliwickie Studio Tańca Alhambra. Sześć tancerek zaprezentuje się w kilku najbardziej kobiecych technikach tanecznych – tańcu orientalnym, bollywood dance, czyli hinduskim tańcu filmowym, a także w oriental fusion. Panie, które będą miały ochotę poddać się tym rytmom, prosimy o przyniesienie ze sobą odpowiedniego stroju. Pod bacznym okiem doskonałych tancerek będą mogły popróbować swych sił w zmysłowym, kobiecym tańcu.
Ponadto organizatorzy zapewniają miły nastrój i nieograniczoną możliwość plotkowania. Jednej z Pań zabrzański salon Mazdy odda do dyspozycji na weekend zatankowany samochód. Wszystko to za jedyne 18 złotych.

Zobacz zdjęcia z imprezy