Video Games Live
Archiwum


To będzie nietypowy koncert - gry komputerowe, orkiestra symfoniczna oraz kilkudziesięcioosobowy chór połączone w całość. Podczas tego widowiska najlepsze światowe orkiestry i chóry wykonają specjalne aranżacje muzyki z tak kultowych gier jak Tetris, Warcraft, Zelda, Diablo, Call of Duty czy Super Mario Bros. Do tego mamy do czynienia z wizualizacjami gier zsynchronizowanymi ze światłem, efektami specjalnymi, tancerzami oraz graczami on-line! Cała koncepcja stworzona jest przez aktualnie najlepszych kompozytorów muzyki do gier komputerowych oraz ikony branży gier video: Tommy’ego Tallarico i Jacka Walla.
VIDEO GAMES LIVE kontynuuje światową trasę koncertową jako największe i najbardziej przyciągające tego rodzaju przedsięwzięcie. Przedstawienia odbywają się na pięciu kontynentach w tak prestiżowych lokalizacjach jak: Beacon Theatre na Broadway w Nowym Jorku, Jones Hall w Houston, dwie noce w Kennedy Center Waszyngtonie, Royal Festival Hall w Londynie i w innych krajach wliczając Brazylię, Nową Zelandię, Tajwan, Koreę, Portugalię, Hiszpanię, Niemcy, Meksyk, Kanadę, Szkocję, Singapur, Chiny, Japonię i po raz pierwszy Polskę. Bilety na ten spektakl przeważnie wysprzedawane są na wiele dni wcześniej!
To widowisko to pełna synchronizacja muzyki, wizualizacji i interaktywnej zabawy dla publiczności w każdym wieku i bez względu na to czy grają w gry video czy nie.